шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Aerocool VX Plus Stealth [750W]

Конфігурації і ціни 204Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (750W) за ціною від 2117 грн.
Фото 6

Серия Aerocool VX Plus Stealth

Модифікації Aerocool VX Plus Stealth 5
Где купить? [VX Plus Stealth 750W]
Характеристики [VX Plus Stealth 750W]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU550 мм
SATA300 мм / 450 /
MOLEX600 мм
PCIe400 мм / 550 /
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V18 А
+12V158 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V696 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, SIP
Гарантія виробника2 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2600 грн.
1stPlayer FK PS
FK PS-750FK
від 2 025 грн.
2E Master Power
2E-MP850-120 APFC
від 2 020 грн.
2E Master Power
2E-MP750-120 APFC
від 1 877 грн.
1stPlayer DK Premium
PS-700AX
від 2 121 грн.
2E Master Power
2E-MP650-120 APFC
від 1 799 грн.
Xilence Red Wing R7
XP700R7
від 1 762 грн.
Vinga VPS P1
VPS-700P1
від 1 766 грн.
Gembird Fornax Power...
CCC-PSUBRONZ E-650W
від 2 169 грн.
Aerocool VX Plus Ste...
VX Plus Stealth 800W
від 2 021 грн.
VX Plus Stealth 700W
від 1 659 грн.
1stPlayer FK PS
FK PS-700FK
від 1 579 грн.
Casecom CM
CM 750
від 1 899 грн.
AZZA PSAZ
PSAZ-650W
від 1 820 грн.
Gamemax GP White
GP-650 White
від 1 823 грн.
High Power Eco II
HPE-700BR-A1 2S
від 2 032 грн.
1stPlayer HA-AC
HA-650AC1
від 1 755 грн.
Gamemax VP Gamer
VP-700
від 1 886 грн.
Gamemax VP Gamer RGB
VP-700-RGB
Zalman LX
LX-ZM700
від 2 149 грн.
1stPlayer HA-AC
HA-650AC1 White
від 2 123 грн.
PrologiX GM-B
GM750B
Gamemax VP Gamer RGB
VP-800-RGB
від 2 142 грн.
Gamemax VP Gamer
VP-800
від 2 113 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.1 Br...
PSAZ-650B ATX 3.1
від 2 099 грн.
AZZA PSAZ
PSAZ-650W White
Thermaltake Litepowe...
Litepower 650W 230V
від 2 223 грн.
Gamemax Eco Gamer
GE-700
від 1 780 грн.
Zalman GV Series
GV-ZM700
від 2 499 грн.
Chieftec Value
APB-700B8
від 2 129 грн.
Aerocool Cylon PSU
Cylon 700W
від 2 599 грн.

від 2 117  до 2 905 грн.
Блок живлення AEROCOOL VX Plus Stealth 750W (ACPN-VS75AEY.12) ACPN-VS75AEY.12
FOXTROT.UA (Київ)
2 199 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 750 (ACPN-VS75AEY.12) 750W ACPN-VS75AEY.12
Click.ua (Київ)
← купити
Aerocool Блок живлення для ПК Aerocool VX Plus Stealth 750 (ACPN-VS75AEY.12)
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 750 750W (ACPN-VS75AEY.12)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool 750W VX Plus Stealth (ACPN-VS75AEY.12) ACPN-VS75AEY.12
Itbox.ua (Київ)
← купити
AeroCool ACPN-VS75AEY.12
Mallprix.com (Київ)
2 117 грн.
← купити
Блок живлення AeroCool 750W VX Plus Stealth (ACPN-VS75AEY.12) ACPN-VS75AEY.12
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Aerocool VX PLUS Stealth 750W (ACPN-VS75AEY.12) ACPN-VS75AEY.12
Telemart.ua (Київ)
← купити
AEROCOOL VX Plus Stealth 750 (ACPN-VS75AEY.12) VXPlusStealth750(ACPN-VS75AEY.12)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення AeroCool 750W VX Plus Stealth (ACPN-VS75AEY.12) ACPN-VS75AEY.12
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aerocool VX Plus Stealth 750W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (750W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Aerocool VX Plus Stealth (750W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія