шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ajax (призначення)
датчики вібрації
датчики протікання
датчики вологості
Каталог товарів

Ціни135Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити охоронний датчик Ajax CombiProtect за ціною від 2392 грн.
Відео 6Фото 6

Характеристики та опис Ajax CombiProtect

Вага (г): 92; Габарити (мм): 110x65x50; Максимальна вологість (%): 80; Час роботи (міс): 60; Джерело живлення: батарейки;язку (м): 1200; Дальність зв' Час спрацювання (с): 0.15; Дальність дії (м): 12; Кут огляду по вертикалі (град.): 80; Кут огляду по горизонталі (°): 88.5;язку; оповіщення глушіння зв'
Колір
Датчик
руху
інфрачервоний (PIR)
розбиття
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
Jeweller
Функції та можливості
регулювання чутливості
імунітет до тварин
захист від відкриття / відриву
оповіщення глушіння зв'язку
Кут огляду по горизонталі
88.5 °
Кут огляду по вертикалі
80 °
Дальність дії
12 м
Час спрацьовування
0.15 с
Дальність зв'язку
1200 м
Джерело живлення
батарейки / CR123A /
Час роботи
60 міс
Робоча температура
0 °C ~ +50 °C
Максимальна вологість
80 %
Габарити
110x65x50 мм
Вага
92 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  4300 грн.

від 2 392  до 3 781 грн.
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect White (38097.06.WH1)
Secur.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect white
Video-komplekt.com.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Ajax CombiProtect Датчик комбі 000001133
Ntools.com.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White
Stls.store (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect, Jeweller, 3V CR123A, білий 000001134
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect біла
Mallprix.com (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweller, бездротовий (Black) 000001133
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий комбінований датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect Jeweller White
Ktc.ua (Рівне)
2 897 грн.
← купити
Ajax Ajax CombiProtect White
Венкон (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1/38097.06.WH1) 7170.06.WH1
Click.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла) CombiProtect біла
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла) CombiProtect біла
Itbox.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect /white (CombiProtect /white)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect чорна
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect White (000001134)
Tehnomart.com (Київ)
2 776 грн.
← купити
Ajax CombiProtect White - бездротовий комбінований датчик руху і розбиття
NewTime.ua (Київ)
← купити
Ajax СombiProtect Black (000001133) СombiProtectBlack(000001133)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax СombiProtect Black (000001133) (7367)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect, Jeweller, 3V CR123A, білий 000001134
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect White UA
Sota.store (Київ)
← купити
Комбінований датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect White (7185) CombiProtect White (7185)
Denika.ua (Харків)
2 392 грн.
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect /white (CombiProtect /white) CombiProtect /white
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху Ajax CombiProtect (1133) Black 1133
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect чорний 000001133
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect /black (1166717)
icom.net.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect /white (CombiProtect /white)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax СombiProtect чорний (000001133)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний
Svn.kiev.ua (Київ)
← купити
Беспроводной датчик движения и разбития Ajax CombiProtect черный 000001133
ШО (Київ)
← купити
Датчик Ajax бездротової комбінований руху і розбиття скла CombiProtect white (000001134)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect White (000001134) — Бездротовий датчик руху та розбиття 000001134
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect White
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect 000001133 (black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect (black) Бездротовий сповіщувач руху та розбиття скла 99-00000045
Totalmarket.top (Луцьк)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweler, бездротовий, чорний (1133)
ACDC.com.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect 7170.06.WH1/38097.06.WH1 White
MAUDAU (Київ)
← купити
Ajax Датчик руху Ajax CombiProtect Black бездротовий + датчик розбиття скла
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла) Датчик руху Combi Protect біла (CombiProtect біла)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect чорний
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax СombiProtect White (000001134)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect Black (38096.06.BL1)
Secur.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect black
Video-komplekt.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect black
Stls.store (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax СombiProtect, Jeweller, 3V CR123A, чорний 000001133
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect чорна
Mallprix.com (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweller, бездротовий (White) 000001134
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий комбінований датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect Jeweller Black CombiProtect Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ajax Ajax CombiProtect Black
Венкон (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White (000001134) 000001134
Click.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect /black
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect black (000001133)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Ajax СombiProtect White (000001134) СombiProtectWhite(000001134)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect, Jeweller, 3V CR123A, чорний 000001133
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Комбінований датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect black (7367) CombiProtect black (7367)
Denika.ua (Харків)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect білий 000001134
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect чорний (7367) 7367
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1) 7170.06.WH1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1) 7167.06.BL1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect white
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття AJAX CombiProtect (black) AJAX CombiProtect (black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax СombiProtect White (000001134) (7185)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1) 7167.06.BL1
Click.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1/38097.06.WH1) 7170.06.WH1
icom.net.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect /black
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweler, бездротовий, чорний 000001133
icom.net.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweler, бездротовий, білий 000001134
icom.net.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий
Svn.kiev.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла) CombiProtect біла
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1) 7170.06.WH1
ШО (Київ)
← купити
Датчик Ajax бездротової комбінований руху і розбиття скла CombiProtect black (000001133)
АЛЛО (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect чорна
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху Ajax CombiProtect (1134) White 1134
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла) CombiProtect біла
icom.net.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax СombiProtect білий (000001134)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect 000001134 (white)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect /black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect чорна
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect Black (000001133) — Бездротовий датчик руху та розбиття 000001133
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweler, бездротовий, білий (000001134)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect, Jeweler, бездротовий, чорний (000001133)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect чорна
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий (26-00007)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний (26-00006)
MAUDAU (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла)
MAUDAU (Київ)
3 110 грн.
← купити
Сповіщувач руху та розбиття скла Ajax Бездротовий CombiProtect black
MAUDAU (Київ)
3 047 грн.
← купити
Сповіщувач руху та розбиття скла Бездротовий CombiProtect white Ajax
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect white
MAUDAU (Київ)
3 232 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect black
MAUDAU (Київ)
← купити
Датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Black бездротовий (7167.06.BL1)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1)
MAUDAU (Київ)
3 166 грн.
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect біла (CombiProtect біла)
MAUDAU (Київ)
3 192 грн.
← купити
Ajax Датчик руху Ajax CombiProtect White + датчик розбиття скла
MTA.ua (Київ)
← купити
Ajax CombiProtect чорна Датчик руху CombiProtect чорна
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect білий
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax СombiProtect Black (000001133)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий охоронний датчик для квартири та дому сигналізація безпеки (YU-G
Rozetka.ua (Київ)
3 488 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black охоронний сенсор для дому та офісу сигналізація (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху та розбиття скла CombiProtect, Jeweler, бездротовий, білий Ajax (2000003257461)
Rozetka.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Датчик руху та розбиття скла CombiProtect, Jeweler, бездротовий, чорний Ajax (2000003257478)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Чорний внутрішній IP50
Rozetka.ua (Київ)
3 525 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Білий внутрішній IP50
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний (Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black охоронний сенсор для дому та офісу сигналізація (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
3 553 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий охоронний датчик для квартири та дому сигналізація безпеки (TOR-
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1/38097.06.WH1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий
Rozetka.ua (Київ)
3 265 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black охоронний сенсор для дому та офісу сигналізація (LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
3 521 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий охоронний датчик для квартири та дому сигналізація безпеки (LO-T
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect чорний (000001133)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбивання скла Ajax CombiProtect захист IP50 внутрішній Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 528 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбивання скла Ajax CombiProtect захист IP50 внутрішній Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий ІЧ-датчик руху та розбиття скла з мікрофоном Ajax CombiProtect (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий ІЧ-датчик руху та розбиття скла з мікрофоном Ajax CombiProtect (Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect white
Rozetka.ua (Київ)
3 287 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1)
Rozetka.ua (Київ)
3 781 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect 7170.06.WH1/38097.06.WH1 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1) ( бездротовий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комбінований датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect black (7167.06.BL1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комбінований датчик руху і розбиття скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 445 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбивання скла Ajax CombiProtect Black (7167.06.BL1)
Rozetka.ua (Київ)
2 877 грн.
← купити
Бездротовий датчик руху і розбивання скла Ajax CombiProtect White (7170.06.WH1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбиття скла Ajax CombiProtect захист IP50 внутрішній Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 263 грн.
← купити
Бездротовий сповіщувач руху і розбиття скла Ajax CombiProtect захист IP50 внутрішній Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax CombiProtect /black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Датчик руху Ajax Combi Protect /white (CombiProtect /white)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ajax CombiProtect, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Ajax CombiProtect. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Ajax CombiProtect у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія