шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення1Корисне5Аксесуари
Купити смарт годинник Amazfit Active 2 Square за ціною від 4550 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Amazfit Active 2 Square

Вага (г): 31; Розміри (мм): 43.32x36.9x9; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): шкіра: 150 — 210, силікон: 135 — 195; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: сталь; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
NFC
безконтактна оплата Zepp Pay
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
120 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
43.32x36.9x9 мм
Вага
31 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 550  до 8 228 грн.
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) W2440GL3N
Click.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black W2440GL3N
MTA.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Смарт-годинник AMAZFIT Active 2S Premium W2440GL3N (1155812) 1155812
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Premium Leather Black
Stls.store (Київ)
5 124 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Premium Leather Black
Цифра (Київ)
5 047 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Touch (Дніпро)
5 179 грн.
← купити
Amazfit 1155812
Mallprix.com (Київ)
4 907 грн.
← купити
Смарт-часы Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) + ремешок W2440GL3N
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2s Premium Black (w2440gl3n)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 005 грн.
← купити
Amazfit Active 2S Premium Black Active2SPremiumBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Redprice.sale (Львів)
6 107 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 110 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N (1155812) Black 1155812
Vodafone.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Huami Amazfit Active 2 Square Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 176 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 304 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) W2440GL3N
icom.net.ua (Київ)
4 850 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Чорний (1155812)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 756 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Чорний
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) W2440GL3N
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-часы Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 591 грн.
← купити
Годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Чорний
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) + ремешок
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) + ремінець
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Tehnomart.com (Київ)
4 846 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Easybay.com.ua (Київ)
5 639 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Denika.ua (Харків)
4 589 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) W2440GL3N
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 935 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Active 2 (Square) Premium Black Leather (W2440GL3N) UA
MAUDAU (Київ)
5 253 грн.
← купити
Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) w2440gl3n
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) W2440GL3N
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 034 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Premium Leather Black (W2440GL3N)
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Timesport.com.ua (Львів)
6 104 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 113 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Saren.com.ua (Львів)
6 114 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 879 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N) W2440GL3N
Sota.store (Київ)
4 550 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
MAUDAU (Київ)
5 337 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Active 2 (Square) Premium Black Leather (W2440GL3N) UA MO-99855
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 955 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Black Leather Global
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Black Leather UA
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 767 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
5 136 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Black (1155812)
Rozetka.ua (Київ)
6 006 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
5 461 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Black (1155812)
Rozetka.ua (Київ)
6 583 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 261 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 062 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N) [141457]
Rozetka.ua (Київ)
6 649 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N Black (1155812)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
5 415 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium W2440GL3N
Rozetka.ua (Київ)
6 887 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2S Premium Чорний W2440GL3N
Rozetka.ua (Київ)
6 060 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 329 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Active 2S Premium Black (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
6 123 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Active 2 Square Black Leather (W2440GL3N)
Rozetka.ua (Київ)
8 228 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazfit Active 2 Square, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Amazfit Active 2 Square. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Amazfit Active 2 Square у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія