шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Amazfit Bip 5 за ціною від 1499 грн.
Відео 8Фото 21

Характеристики та опис Amazfit Bip 5

Вага (г): 26; Розміри (мм): 45.94x38.09x11.2; Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 155 – 210; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.91
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2 / BLE /
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
акселерометр
Час роботи (активний режим)
120 год
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
45.94x38.09x11.2 мм
Вага
26 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3400 грн.

від 1 499  до 6 986 грн.
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Justbuy.com.ua (Київ)
2 339 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black Global (A2215SB)
MTA.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Смарт-годинник AMAZFIT Bip 5 Soft Black 997954
FOXTROT.UA (Київ)
2 499 грн.
← купити
Годинник Amazfit Bip 5 Soft W2215AP1N Чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
1 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Openshop.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Stls.store (Київ)
2 224 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Цифра (Київ)
2 185 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Denika.ua (Харків)
2 349 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 671 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Realphone.com.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 543 грн.
← купити
Amazfit Bip 5 Soft Black (W2215AP1N)
Tehnomart.com (Київ)
2 397 грн.
← купити
Xiaomi Amazfit Bip 5 Soft Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 667 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Redprice.sale (Львів)
4 813 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black UA
Sota.store (Київ)
2 449 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 693 грн.
← купити
Смарт-часы Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Game-shop.com.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit Bip 5 Black ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
2 532 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
MAUDAU (Київ)
3 999 грн.
← купити
Xiaomi Amazfit Bip 5 Pastel Pink Global (A2215PP) 42944
Kvshop.com.ua (Київ)
2 697 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black NW44875
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 609 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black (UA)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Denika.ua (Харків)
2 336 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 242 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 475 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Timesport.com.ua (Львів)
4 810 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
4 819 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 816 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 665 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Redprice.sale (Львів)
2 668 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 674 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Saren.com.ua (Львів)
5 188 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Sota.store (Київ)
2 700 грн.
← купити
Смарт-часы Amazfit Bip 5 Soft Black
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Saren.com.ua (Львів)
2 675 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Timesport.com.ua (Львів)
3 856 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Redprice.sale (Львів)
3 859 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 862 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Tomdom.in.ua (Львів)
3 865 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Saren.com.ua (Львів)
3 854 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
MAUDAU (Київ)
2 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 5 Soft Black Чорний
MAUDAU (Київ)
2 551 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 5 Soft Black UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
MAUDAU (Київ)
2 766 грн.
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 5 Soft black (Чорний)
MAUDAU (Київ)
3 044 грн.
← купити
Xiaomi Amazfit Bip 5 Soft Black Global (A2215SB) 42943
Kvshop.com.ua (Київ)
2 647 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 5 Soft Black UA MO-76343
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 270 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Bluetooth 5.2 / GPS / Pastel Pink
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Bluetooth 5.2 / GPS / Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Bluetooth 5.2 / GPS / Cream White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 438 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
2 819 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Rozetka.ua (Київ)
2 803 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 645 грн.
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 5 Soft black (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 180 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Rozetka.ua (Київ)
2 837 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
2 924 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black
Rozetka.ua (Київ)
3 923 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Pastel Pink
Rozetka.ua (Київ)
6 986 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White
Rozetka.ua (Київ)
5 427 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazfit Bip 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Amazfit Bip 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Amazfit Bip 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія