шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни165Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити смарт годинник Amazfit Bip 6 за ціною від 2949 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Amazfit Bip 6

Вага (г): 28; Розміри (мм): 46.3x40.2x10.45; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 130 – 195; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 340; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.97
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2 / BLE /
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
акселерометр
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46.3x40.2x10.45 мм
Вага
28 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4200 грн.

від 2 949  до 7 606 грн.
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 009 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) W2435AP3N
Click.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (W2435AP4N)
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Смарт-годинник AMAZFIT Bip 6 Black (W2435AP1N) 1147277
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Red (Червоний) W2435AP5N
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Openshop.ua (Київ)
3 228 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Stls.store (Київ)
3 317 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 (Charcoal) W2435AP3N
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Цифра (Київ)
3 260 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Touch (Дніпро)
3 199 грн.
← купити
Amazfit 1147280
Mallprix.com (Київ)
3 045 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Tehnomart.com (Київ)
3 083 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Denika.ua (Харків)
2 994 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 283 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Red Bip6Red
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Soho.com.ua (Київ)
3 289 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 790 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 344 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
Mobicase.net (Київ)
2 949 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Redprice.sale (Львів)
4 500 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 503 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (Червоний) W2435AP5N
Кібернетики (Київ)
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 6 AI graphite TZEGBIP6GREEN
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 504 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 (1147277) Black 1147277
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N) W2435AP1N
Skay.ua (Одеса)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (Вугільний) W2435AP3N
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Amazfit Bip 6 Soft Black (W2435AP1N) W2435AP1N
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 432 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black UA
Sota.store (Київ)
3 111 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (w2435ap1n)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 200 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP1N Black
MAUDAU (Київ)
3 999 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Red W2435AP5N (1147280) 1147280
Kvshop.com.ua (Київ)
3 277 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N) UA MO-96816
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 128 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Justbuy.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Justbuy.com.ua (Київ)
2 959 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
MTA.ua (Київ)
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
MTA.ua (Київ)
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник AMAZFIT Bip 6 Red (W2435AP5N) 1147280
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Stone (Темно-Сірий) W2435AP4N
АЛЛО (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (Вугільний) W2435AP3N
АЛЛО (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Black (Чорний) W2435AP1N
АЛЛО (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Blush (Рожевий) W2435APAN
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Openshop.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Openshop.ua (Київ)
3 347 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Openshop.ua (Київ)
3 525 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Stls.store (Київ)
3 593 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Stls.store (Київ)
3 281 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 (Red) W2435AP5N
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Цифра (Київ)
3 531 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Цифра (Київ)
3 225 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
Touch (Дніпро)
3 179 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Touch (Дніпро)
← купити
Amazfit Bip 6 Red W2435AP5N (1147280)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 180 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Denika.ua (Харків)
3 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Soho.com.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (W2435AP4N)
Soho.com.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 червоний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 516 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 темно-сірий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 186 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 294 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Timesport.com.ua (Львів)
4 497 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Tomdom.in.ua (Львів)
4 506 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (Темно-Сірий) W2435AP4N
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (Вугільний) W2435AP3N
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (Чорний) W2435AP1N
Кібернетики (Київ)
← купити
Amazfit Bip 6 Stone (W2435AP4N)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Denika.ua (Харків)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Black (Чорний) W2435AP1N
Citrus.ua (Київ)
← купити
Годинник Amazfit Bip 6 Stone (Темно-Сірий) W2435AP4N
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 378 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 259 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 284 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Charcoal (Вугільний) W2435AP3N
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Denika.ua (Харків)
2 971 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red UA
Sota.store (Київ)
3 105 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone UA
Sota.store (Київ)
3 316 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) UA W2435AP3N
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (w2435ap5n)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (w2435ap3n)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Timesport.com.ua (Львів)
4 714 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Redprice.sale (Львів)
4 717 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 647 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
4 723 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Saren.com.ua (Львів)
5 651 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Saren.com.ua (Львів)
4 507 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP5N Red
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP4N Stone
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435APAN Blush
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
MAUDAU (Київ)
3 984 грн.
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
MAUDAU (Київ)
3 633 грн.
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 6 Black (чорний) W2435AP1N
MAUDAU (Київ)
4 288 грн.
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) червоні
MAUDAU (Київ)
4 192 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6, Stone, 1.97" (390x450, AMOLED, сенсорний), bloetooth, GPS, 340 mAh, 5 ATM, Android / iOS
MAUDAU (Київ)
4 285 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red W2435AP5N (1147280)
MAUDAU (Київ)
3 810 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) 1147277
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Amazfit Bip 6 Charcoal W2435AP3N (1147278) 1147278
Kvshop.com.ua (Київ)
3 377 грн.
← купити
Amazfit Bip 6 Stone W2435AP4N (1147279) 1147279
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) UA MO-96818
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) UA MO-98863
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) W2435AP5N
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 427 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) W2435AP3N
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Смарт годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Amazfit Bip 6 Stone
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Rozetka.ua (Київ)
3 595 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal W2435AP3N (1147278)
Rozetka.ua (Київ)
4 279 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (W2435AP4N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Rozetka.ua (Київ)
3 823 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal W2435AP3N (1147278)
Rozetka.ua (Київ)
4 442 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Rozetka.ua (Київ)
4 265 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone (W2435AP4N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N) [136269]
Rozetka.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) [136271]
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N) [138020]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Rozetka.ua (Київ)
3 665 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Stone
Rozetka.ua (Київ)
4 023 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 657 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Stone
Rozetka.ua (Київ)
3 565 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 949 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP5N Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP4N Stone
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435APAN Blush
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 W2435AP3N Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black (W2435AP1N)
Rozetka.ua (Київ)
4 634 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
4 830 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
4 414 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Червоний (W2435AP5N)
Rozetka.ua (Київ)
4 079 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Чорний (W2435AP1N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Антрацитовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 6 Red (W2435AP5N) червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Amazfit Bip 6 Black (чорний) W2435AP1N
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Rozetka.ua (Київ)
4 229 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red (UA)
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Charcoal (W2435AP3N)
Rozetka.ua (Київ)
3 760 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 750 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
3 790 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit Bip 6 Stone
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Red
Rozetka.ua (Київ)
6 259 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black
Rozetka.ua (Київ)
7 606 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazfit Bip 6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Amazfit Bip 6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Amazfit Bip 6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія