шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення5Корисне29Аксесуари
Купити смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro за ціною від 4462 грн.
Відео 44Фото 24

Характеристики та опис Amazfit GTR 3 Pro

Вага (г): 32; Розміри (мм): 46x46x10.7; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 155 – 218; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 450; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Wi-Fi: Wi-Fi; вбудований плеєр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
aGPS
ГЛОНАСС
компас
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
144 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46x46x10.7 мм
Вага
32 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 462  до 9 381 грн.
Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Justbuy.com.ua (Київ)
4 529 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Gtr 3 Pro Infinite Black
Stls.store (Київ)
4 622 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Gtr 3 Pro Infinite Black
Openshop.ua (Київ)
4 901 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit Gtr 3 Pro Infinite Black
Цифра (Київ)
4 543 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black GTR PRO
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 910 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Touch (Дніпро)
4 769 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Denika.ua (Харків)
4 559 грн.
← купити
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 026 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 614 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Saren.com.ua (Львів)
6 618 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Soho.com.ua (Київ)
4 539 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 803 грн.
← купити
Amazfit GTR 3 Pro чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 381 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Sota.store (Київ)
4 680 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
MAUDAU (Київ)
5 999 грн.
← купити
Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Kvshop.com.ua (Київ)
5 077 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black NW31318
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 883 грн.
← купити
Смартгодинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black Global
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Amazfit Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather (879510)
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Denika.ua (Харків)
4 462 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Redprice.sale (Львів)
5 998 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Timesport.com.ua (Львів)
5 995 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Tomdom.in.ua (Львів)
6 004 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Redprice.sale (Львів)
6 611 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Timesport.com.ua (Львів)
6 608 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Tomdom.in.ua (Львів)
6 617 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Global (Infinite Black)
MAUDAU (Київ)
4 606 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black A2040-IB чорний
MAUDAU (Київ)
5 162 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
MAUDAU (Київ)
5 176 грн.
← купити
Смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black (чорний)
MAUDAU (Київ)
5 945 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
6 214 грн.
← купити
Смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
5 834 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black [62787]
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
6 280 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
5 265 грн.
← купити
Смарт-часи Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Rozetka.ua (Київ)
5 380 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 PRO Infinite Black, Ultra HD AMOLED 1.45, Bluetooth, GPS ,12D, PAI Health Assessment
Rozetka.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
6 580 грн.
← купити
Смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Global (Infinite Black)
Rozetka.ua (Київ)
5 584 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Rozetka.ua (Київ)
5 720 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Infinite Black
Rozetka.ua (Київ)
8 902 грн.
← купити
Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Pro Brown Leather
Rozetka.ua (Київ)
8 082 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amazfit GTR 3 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Amazfit GTR 3 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія