шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Ryzen 5 Matisse [3600 PRO OEM]

Конфігурації і ціни 71Відгуки46Обговорення103Корисне2Комплектуючі
Купити процесор AMD Ryzen 5 Matisse (3600 PRO OEM) за ціною від 3308 грн.
Відео 13Фото 4

Серия AMD Ryzen 5 Matisse

Рейтинг моделі: 4 з 5 (46 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації AMD Ryzen 5 Matisse 7
Где купить? [3600 PRO OEM]
Характеристики [3600 PRO OEM]
СеріяRyzen 5
Кодова назваMatisse (Zen 2)
Роз'єм (Socket)AMD AM4
Техпроцес7 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер6 cores
Кількість потоків12 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1384 КБ
Кеш 2-го рівня L23072 КБ
Кеш 3-го рівня L332 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Підтримка інструкційMMX+, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSE4A, AMD-V, AES, AVX / AVX2, FMA3, SHA /
Множник36
Вільний множник
Підтримка PCIe4.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark19975 points
Тест Geekbench 429836 points
Тест Cinebench R151578 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4200 грн.
AMD Ryzen 5 Renoir-X
4500 OEM
від 3 260 грн.
AMD Ryzen 5 Pinnacle...
2600 OEM
від 2 575 грн.
AMD Ryzen 5 Summit R...
1600X OEM
від 4 199 грн.
AMD Ryzen 5 Renoir-X
4500 BOX
від 3 859 грн.
AMD Ryzen 5 Matisse
3500X OEM
від 2 838 грн.
AMD Ryzen 5 Raven Ri...
2400G OEM
від 3 674 грн.
AMD Ryzen 3 Renoir-X
4100 OEM
від 3 753 грн.
AMD Ryzen 5 Picasso
3400G BOX
від 4 121 грн.
AMD Ryzen 3 Picasso
3200G BOX
від 2 756 грн.
AMD Ryzen 3 Raven Ri...
2200G BOX
від 3 099 грн.
AMD Ryzen 3 Renoir-X
4100 BOX
від 2 594 грн.
2100GE PRO
від 3 733 грн.

5
1
9
31
Ryzen 5 3600 - первая дверь на пути обновления со старых платформ)
30 червня 2023, 18:54 #
Переваги:Производительность в соотношении цена/качество; дешевые материнки под АМ4; без разгона с хорошим охладом практически не греется

Недоліки:После старого e3-1235 (i7-2600) просто небо и земля, без недостатков

Коментар:Переходил с платформы 1155 (xeon e3-1235), производительность системы - небо и земля. Брал в комплекте материнку ASUS Prime B450M-K II и комплект 2x8GB Corsair Vengeance LPX (3200 МГц). Воистину народный процессор в соотношении цена/качество. По тестам в играх стоит на уровне 5500. Для домашних целей хватает за глаза даже без разгона. Биос обновлять не пришлось.

Автор:Сергей Ш  пользуюсь AMD 3600 OEM кілька місяців

Достойный бюджетный ЦП, достаточно холодный
23 липня 2021, 12:03 #
Переваги:Весьма холодный и достаточно производительный

Недоліки:Подорожал... Я покупал за 11т.р.

Коментар:Купил OEM версию в августе 2020, поставил сверху почти новый CROWN MICRO CM-4, за 900р на момент покупки (Поставил и забыл). Почти новый, потому что покупал его на пол года раньше, для старого железа на АМ2.В итоге максимум что я видел это 75 градусов и то в пике. Обычно 65

Автор:Megaton  пользуюсь AMD 3600 OEM кілька місяців

крутой проц для средне-бюджетного пк, мне его подарили но я бы взял по лучше
14 червня 2021, 19:15 #
Переваги:Разгоняется, не сильно греется(что не нова), топ тактовая частота, 6 ядер 6 потоков, средний ценник на рынке процессоров купил за 10 к. руб

Недоліки:ничего, я серьёзно.

Коментар:Слушайте как человек который шарит за копудахтеры скажу не ставьте боксовый кулер, мажьте как хотите термопасту (но в меру), покупайте нормальные кулера, и смотрите гайды по установке комплектующих иначе будете обозлёнными как другие в комментариях типа сгорел и так далее, лол брак бывает везде покупайте в проверенных временем или вами магазинах и читайте хорошие комментарии как мой.

Автор:Hikari  пользуюсь AMD 3500 OEM більше року

Показано 3 з 46 відгуків
ще 10 відгуків
від 3 308  до 4 742 грн.
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029) 100-000000029
Itbox.ua (Київ)
3 308 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029) 100-000000029
icom.net.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 PRO 3600 (100-000000029) Ryzen 5 PRO 3600 (100-000000029)
Denika.ua (Харків)
3 527 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029) 100-000000029
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029) 100-000000029
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Процесор amd Ryzen 5 3600 pro (100-000000029)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 640 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029)
MAUDAU (Київ)
4 101 грн.
← купити
AMD Процесор AMD Ryzen 5 PRO 3600 Tray (100-000000029)
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 PRO 3600 (100-000000029) (Socket AM4, 12T, 4.2 ГГц, Tray) 100-000000029
Compx.ua (Київ)
3 593 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 3600 PRO (100-000000029)
Rozetka.ua (Київ)
3 723 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 3600 PRO OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Ryzen 5 Matisse (3600 PRO OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Ryzen 5 Matisse (3600 PRO OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія