| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Tray (100-000000910) 100-000000910 Click.ua (Київ) | 15 479 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Justbuy.com.ua (Київ) | 15 489 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) 100-000000910 Itbox.ua (Київ) | 15 699 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) 100-000000910 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 14 399 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D sAM5 Tray (100-000000910) 100-000000910 Jabko.ua (Львів) | 15 499 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Tray (100-000000910) EU Touch (Дніпро) | 14 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) 100-000000910 Brain.com.ua (Київ) | 15 699 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Timesport.com.ua (Львів) | 15 806 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Semtech.com.ua (Луцьк) | 15 907 грн. ← купити |
| Amd AM5 Ryzen 7 7800X3D Tray 4.2GHz (100000000910) Tehnoexpert.com.ua (Львів) | 15 567 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Smartmag.biz.ua (Львів) | 15 085 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Q-techno.com.ua (Київ) | 15 979 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2(5.0)GHz 96MB sAM5 Tray (100-000000910) Кібернетики (Київ) | 17 335 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) 100-000000910 Cyberdream.com.ua (Дніпро) | 15 199 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Tray (100-000000910) 100-000000910 icom.net.ua (Київ) | 16 094 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (4.2GHz, 96MB, 120W, AM5) Tray (100-000000910) 100-000000910 4user.com.ua (Київ) | 17 699 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Zhuk.ua (Київ) | 15 782 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2(5.0)GHz 96MB sAM5 Tray (100-000000910) 100-000000910 Telemart.ua (Київ) | 15 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Tray (100-000000910) 100-000000910 Ktc.ua (Рівне) | 15 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tv-mir.com.ua (Київ) | 16 710 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) 100-000000910 Game-shop.com.ua (Київ) | 15 199 грн. ← купити |
| Процесор amd Ryzen 7 7800x3d 4.2GHz (96mb, Zen 4, 120w, am5) Tray (100-000000910) Tviy-Dim.com (Київ) | 16 217 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Tray) MAUDAU (Київ) | 18 366 грн. ← купити |
| AMD Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) MTA.ua (Київ) | 16 999 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Процесор Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Kvshop.com.ua (Київ) | 16 377 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) NW67087 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 14 848 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Tray) 100-000000910 Compx.ua (Київ) | 17 508 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz/96MB (100-000000910) sAM5 Tray Rozetka.ua (Київ) | 16 511 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Tray (100-000000910) UA Touch (Дніпро) | 15 299 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Redprice.sale (Львів) | 15 809 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tomdom.in.ua (Львів) | 15 815 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Timesport.com.ua (Львів) | 15 901 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Redprice.sale (Львів) | 15 904 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tomdom.in.ua (Львів) | 15 910 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Semtech.com.ua (Луцьк) | 15 812 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Socket AM5 OEM (100-000000910) MAUDAU (Київ) | 21 054 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) sAM5 TRAY Rozetka.ua (Київ) | 15 526 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Tray (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 15 479 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 16 099 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Tray (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 20 117 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Tray (100-000000910) EU [149103] Rozetka.ua (Київ) | 15 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) UA [131849] Rozetka.ua (Київ) | 16 199 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tray Rozetka.ua (Київ) | 18 439 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz/96MB sAM5 (100-000000910) OEM Rozetka.ua (Київ) | 14 795 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 16 142 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tray Rozetka.ua (Київ) | 18 356 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D tray (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 17 299 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz (96MB, Zen 4, 120 W, AM5) Tray (100-000000910) ( Для настільного ПК ) Rozetka.ua (Київ) | 19 215 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96MB, Zen 4, 120W, AM5) Tray (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 14 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) (Socket AM5, 16T, 5.0 ГГц, Tray) Rozetka.ua (Київ) | 18 538 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 15 839 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Tray Rozetka.ua (Київ) | 17 249 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D Socket AM5 OEM (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 19 803 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-000000910) Rozetka.ua (Київ) | 16 310 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (54) |