шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Процесор AMD Ryzen 5 Granite Ridge [9500F OEM]

Конфігурації і ціни 205Відгуки1Обговорення1Корисне7Комплектуючі10+
Купити процесор AMD Ryzen 5 Granite Ridge (9500F OEM) за ціною від 8499 грн.
Відео 3Фото 2

Серия AMD Ryzen 5 Granite Ridge

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації AMD Ryzen 5 Granite Ridge 5
Где купить? [9500F OEM]
Характеристики [9500F OEM]
СеріяRyzen 5
Кодова назваGranite Ridge (Zen 5)
Роз'єм (Socket)AMD AM5
Техпроцес4 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер6 cores
Кількість потоків12 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1480 КБ
Кеш 2-го рівня L26144 КБ
Кеш 3-го рівня L332 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Підтримка інструкційAES, AMD-V, AVX, AVX2, AVX512, FMA3, MMX-plus, SHA, SSE, SSE2, SSE3 / SSE4.1, SSE4.2, SSE4A, SSSE3, x86-64 /
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark28262 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  12000 грн.

Отличный камень под игровые задачи, если хотите камень за скромную сумму.
22 грудня 2025, 20:51 #
Переваги:1. Хорошая производительность и скорость для игр.
2. дешевле на 30% чем 9700x.
3. Курва оптимазер берет от 30 до 40 при негативе.

Недоліки:Оказался не столь холодным как все говорят. Хотя все говорят что с ним справиться башенный кулер но надо помнить что его реальные показатели не 65 ват, а 95 ват. а при включений ПБО снимаються лимиты и тепловыделение становить 145 ват что дает 95+ градусов про полной загрузке, требует андервольта.

Коментар:Купил вместо 10700f потому что тот стал статерить в играх, статеры пропали, в 2k спокойно выдает 100-120 кадров на высоких.

Автор:Евгений Ярошенко  пользуюсь AMD 9600X OEM кілька місяців

від 8 499  до 12 544 грн.
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001406) 100-000001406
Click.ua (Київ)
9 625 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Justbuy.com.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Nkt.ua (Київ)
9 685 грн.
← купити
AMD 100-000001406
Mallprix.com (Київ)
9 771 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F sAM5 Tray (100-000001406) 100-000001406
Jabko.ua (Львів)
9 499 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) 100-000001406
Itbox.ua (Київ)
← купити
AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Tehnomart.com (Київ)
9 592 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Denika.ua (Харків)
10 382 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Timesport.com.ua (Львів)
9 129 грн.
← купити
Процесор Amd Ryzen 5 Ryzen 5 9500F Tray OEM (100000001406)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 857 грн.
← купити
Лоток для процесора AMD для настільних ПК Ryzen 5 6C/12T 9500F (5.0 ГГц, 38 МБ, 65 Вт, AM5) 100-000001406
Comtrading.ua (Київ)
9 389 грн.
← купити
Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 9500F Tray (100-000001406) 100-000001406
E-server.com.ua (Київ)
9 482 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) 100-000001406
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001406) 100-000001406
icom.net.ua (Київ)
9 334 грн.
← купити
AMD 100-000001406 — AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 9500F (5.0GHz,38MB,65W,AM5) tray
Comtrade.ua (Київ)
9 819 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F 3.8(5.0)GHz 32MB sAM5 Tray (100-000001406) 100-000001406
Telemart.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F Tray (100-000001406) 100-000001406
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 739 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) (Socket AM5, 12T, 5.0 ГГц, Tray)
MAUDAU (Київ)
10 029 грн.
← купити
AMD Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) Процесор Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Kvshop.com.ua (Київ)
10 577 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) (Socket AM5, 12T, 5.0 ГГц, Tray) 100-000001406
Compx.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F 3.8GHz/32MB (100-000001406) sAM5 Tray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Amd Ryzen 5 9500F 3.8 GHz 32 MB L3 TRAY(100000001406)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 890 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F Socket AM5 Tray (100-000001406)
MAUDAU (Київ)
12 544 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Rozetka.ua (Київ)
11 138 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F Tray ( 12452 )
Rozetka.ua (Київ)
10 657 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406)
Rozetka.ua (Київ)
11 402 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (3.8 GHz 32MB 65 W AM5) Tray (100-000001406) ( 13778 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) (Socket AM5, 12T, 5.0 ГГц, Tray)
Rozetka.ua (Київ)
10 198 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F (100-000001406) Tray
Rozetka.ua (Київ)
9 939 грн.
← купити
Процесор AMD Ryzen 5 9500F Socket AM5 Tray (100-000001406)
Rozetka.ua (Київ)
11 374 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMD 9500F OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор AMD Ryzen 5 Granite Ridge (9500F OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор AMD Ryzen 5 Granite Ridge (9500F OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія