| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) 100-000001404 Click.ua (Київ) | 12 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz,40MB,65W,AM5) tray (100-000001404) 100-000001404 Artline.ua (Київ) | 12 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Justbuy.com.ua (Київ) | 12 359 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Moyo.ua (Київ) | 13 366 грн. ← купити |
| Процесор Amd Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Openshop.ua (Київ) | 12 460 грн. ← купити |
| Процесор AMD Socket AM5 Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz,40MB,65W,AM5) tray, with Radeon Graphics (100-000001404) Nkt.ua (Київ) | 12 281 грн. ← купити |
| Amd Ryzen 7 9700X (100-000001404) Tray Ua Цифра (Київ) | 13 081 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 12 044 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Itbox.ua (Київ) | 13 348 грн. ← купити |
| AMD 100-000001404 Mallprix.com (Київ) | 12 526 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X sAM5 Tray (100-000001404) 100-000001404 Jabko.ua (Львів) | 12 599 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X Tray (100-000001404) UA Touch (Дніпро) | 12 999 грн. ← купити |
| Процесор amd Ryzen 7 9700x (100-000001404) Tviy-Dim.com (Київ) | 14 048 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Shkolyar-shop.com.ua (Одеса) | 13 038 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Tehnomart.com (Київ) | 12 255 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Ryzen 7 9700X (100-000001404) Denika.ua (Харків) | 12 733 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) UA 100-000001404 Sota.store (Київ) | 12 712 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X Tray (100-000001404) Ryzen79700XTray(100-000001404) COMFY.ua (Київ) | 13 499 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Redprice.sale (Львів) | 13 609 грн. ← купити |
| AMD 100-000001404 Texnoshop.com.ua (Луцьк) | 14 230 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Semtech.com.ua (Луцьк) | 13 612 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404), Tray Pc-family.com.ua (Київ) | 11 359 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Game-shop.com.ua (Київ) | 13 099 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) (UA) Smartmag.biz.ua (Львів) | 12 474 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Q-techno.com.ua (Київ) | 13 716 грн. ← купити |
| Настільний процесор AMD Ryzen 7 8/16T 9700X (3,8 ГГц/5,5 ГГц, 40 МБ, 65 Вт, AM5) із графічним процесором Radeon 100-00000140 Comtrading.ua (Київ) | 12 050 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 E-server.com.ua (Київ) | 13 855 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Brain.com.ua (Київ) | 13 333 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) 100-000001404 Cyberdream.com.ua (Дніпро) | 11 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) 100-000001404 ШО (Київ) | 14 031 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) 100-000001404 icom.net.ua (Київ) | 12 720 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) 100-000001404 4user.com.ua (Київ) | 12 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X Tray (100-000001404) Zhuk.ua (Київ) | 12 474 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X (100-100001404) — Процесор комп'ютерний Zen 5 AM5 8 ядер 16 потоків 3.8 ГГц 40 МБ Tray 100-000001404 Comtrade.ua (Київ) | 13 298 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X 3.8(5.5)GHz 32MB sAM5 Tray (100-000001404) 100-000001404 Telemart.ua (Київ) | 13 349 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X Tray (100-000001404) 100-000001404 Ktc.ua (Рівне) | 13 349 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Tv-mir.com.ua (Київ) | 12 377 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) (Socket AM5, 16T, 5.5 ГГц, Tray) MAUDAU (Київ) | 13 939 грн. ← купити |
| AMD Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) MTA.ua (Київ) | 13 099 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Процесор Ryzen 7 9700X (100-000001404) Kvshop.com.ua (Київ) | 13 477 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) NW60735 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 12 660 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) (Socket AM5, 16T, 5.5 ГГц, Tray) 100-000001404 Compx.ua (Київ) | 13 377 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X 3.8GHz/32MB (100-000001404) sAM5 Tray Rozetka.ua (Київ) | 13 499 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) 100-000001404 Sota.store (Київ) | 12 696 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Timesport.com.ua (Львів) | 13 606 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Tomdom.in.ua (Львів) | 13 615 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Timesport.com.ua (Львів) | 14 607 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Smartmag.biz.ua (Львів) | 12 954 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) MAUDAU (Київ) | 15 648 грн. ← купити |
| Процесор AMD AM5 Ryzen 7 9700X Tray 8x3.8 ГГц Turbo Boost 5.5 ГГц Radeon Graphics L3 32Мб Zen 5 Granite Ridge 4 нм MAUDAU (Київ) | 14 354 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) MAUDAU (Київ) | 14 954 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X Socket AM5 OEM (100-000001404) MAUDAU (Київ) | 16 985 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 12 108 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 12 999 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 14 421 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8 GHz 32MB 65 W AM5) Tray (100-000001404) ( Для настільного ПК ) Rozetka.ua (Київ) | 16 077 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 899 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 615 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 15 900 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) UA [119818] Rozetka.ua (Київ) | 13 749 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 887 грн. ← купити |
| Процессор AMD Ryzen 7 9700X 3.8GHz/32MB sAM5 (100-000001404) OEM Rozetka.ua (Київ) | 11 395 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 761 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 989 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X 8C/16T TRAY Socket AM5 3.8/5.5GHz Boost 65 W Radeon Graphics (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 17 302 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 14 799 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 18 008 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8 GHz 32MB 65 W AM5) Tray (100-000001404) ( Для настільного ПК ) Rozetka.ua (Київ) | 16 095 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X 3.8GHz/32MB (100-000001404) sAM5 Tray Rozetka.ua (Київ) | 13 299 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (3.8GHz 32MB 65W AM5) Tray (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 11 795 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 15 771 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) (Socket AM5, 16T, 5.5 ГГц, Tray) Rozetka.ua (Київ) | 14 168 грн. ← купити |
| AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 249 грн. ← купити |
| Процесор AMD (AM5) Ryzen 7 9700X, Tray, 8x3.8 ГГц (Turbo Boost 5.5 ГГц), Radeon Graphics, L3 32Мб, Zen 5 (Granite Ridge), 4 Rozetka.ua (Київ) | 14 354 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Tray Rozetka.ua (Київ) | 13 749 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 14 368 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X Socket AM5 OEM (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 15 388 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X 8C/16T TRAY Socket AM5 3.8/5.5GHz Boost 65 W Radeon Graphics (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 16 407 грн. ← купити |
| Процесор AMD Ryzen 7 9700X (100-000001404) Rozetka.ua (Київ) | 13 999 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (79) |