шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло AMF Urban HB

Ціни10Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло AMF Urban HB за ціною від 5190 грн.
Відео 1Фото 102

Характеристики та опис AMF Urban HB

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 12; Розміри сидіння (см): 51x48; Висота спинки (см): 75; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для персоналу
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки75 см
Розміри сидіння (ШхГ)51x48 см
Висота сидіння48 - 58 см
Вага12 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння20 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Кресло можно смело брать, т.к. качество отличное
10 жовтня 2018, 15:37 #
Переваги:Эргономика, дизайн, лёгкое

Недоліки:Нет

Коментар:Кресло очень понравилось своей эргономикой. Лёгкое, удобное, раздельные части на спинке очень комфортно поддерживают разные зоны спины.

від 5 190  до 5 580 грн.
Кресло офисное AMF Urban HB черный/серый
Vincom.com.ua (Київ)
5 190 грн.
← купити
AMF Кресло Urban HB Синий, Черный
Kupistul.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Кресло Urban HB черный, тк.синий
Amf.ua (Київ)
← купити
Крісло AMF Urban HB Біле / Чорне (515405)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Кресло офисное AMF Urban HB черный/темно-серый
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное AMF Urban HB черный/синий
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Кресло офисное AMF Urban HB белый/черный
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Крісло Urban HB (AMF) чорний, тканина сірий
Rozetka.ua (Київ)
5 580 грн.
← купити
Крісло Urban HB (AMF) чорний/темно -сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Urban HB синє
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMF Urban HB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло AMF Urban HB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло AMF Urban HB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія