шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло AMF Slim CF

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло AMF Slim CF за ціною від 4299 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис AMF Slim CF

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Підлокітники; Основа: полози; Вага (кг): 10.9; Розміри сидіння (см): 46x45; Висота спинки (см): 47; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для відвідувачів
Колір
Призначеннядля відвідувачів
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки47 см
Розміри сидіння (ШхГ)46x45 см
Висота сидіння46 см
Вага10.9 кг
Конструкція
Основаполози
Підлокітники
Висота від сидіння22 см
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  4900 грн.

від 4 299  до 5 840 грн.
Кресло AMF Slim CF (XH-632C) черный
Vincom.com.ua (Київ)
4 300 грн.
← купити
AMF Кресло Slim CF Серый
Kupistul.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Кресло Slim CF Хром Неаполь-20
Amf.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Крісло офісне AMF Slim CF (XH-632C) чорний (метал/шкірозамінник PU) (513265)
Rozetka.ua (Київ)
5 840 грн.
← купити
Кресло AMF Slim CF (XH-632C) серый
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
AMF Кресло Slim CF Черный
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Кресло Slim CF (XH-632C) черный
Amf.ua (Київ)
← купити
Кресло Slim CF (XH-632C) серый
Amf.ua (Київ)
← купити
Крісло Slim CF сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Slim CF чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AMF Slim CF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло AMF Slim CF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло AMF Slim CF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія