шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк ANKER SOLIX C300 DC за ціною від 8085 грн.
Відео 31Фото 18

Характеристики та опис ANKER SOLIX C300 DC

Вага (г): 2800; Розміри (мм): 200x124x120; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.1; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 300; USB-A2 (Вт): 12; USB-A1 (Вт): 12; USB-C4 (Вт): 15
Ємність батареї90000 мАгод
288 Вт*год
Реальна ємність56600 мАгод
Тип акумуляторівLi-FePO4
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C4 шт.
USB-A2 шт.
USB-C1140 Вт
USB-C2140 Вт
USB-C3100 Вт
USB-C415 Вт
USB-A112 Вт
USB-A212 Вт
Потужність (на всі порти)300 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у140 Вт
Ресурс циклів зарядки3000
Функції та можливості
Наскрізна зарядка
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.1
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик / висувний /
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри200x124x120 мм
Вага2800 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 8 085  до 13 975 грн.
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
GRO (Київ)
9 079 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C300 DC (A17260Z1)
MTA.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 Dc 288Wh 300W (A17260Z1)
Цифра (Київ)
8 999 грн.
← купити
Anker SOLIX C300 DC (A17260Z1) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
12 398 грн.
← купити
Портативна електростанція Anker SOLIX C300 DC Portable Power Station 90,000mAh 288Wh 300W A1726
Garmin-official.com.ua (Київ)
13 799 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300 DC (A17260Z1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 710 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1)
Q-techno.com.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
11 209 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300 DC 288Wh 300W (A17260Z1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 085 грн.
← купити
Портативна електростанція Anker SOLIX C300 DC Portable Power Station 90,000mAh 288Wh 300W A1726
Garminua.org (Київ)
13 975 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C300 DC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк ANKER SOLIX C300 DC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк ANKER SOLIX C300 DC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія