шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити павербанк ANKER SOLIX C300X DC за ціною від 7890 грн.
Фото 9

Характеристики та опис ANKER SOLIX C300X DC

Вага (г): 2800; Розміри (мм): 200x124x120; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.1; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 300; USB-A2 (Вт): 12; USB-A1 (Вт): 12; USB-C4 (Вт): 15
Ємність батареї90000 мАгод
288 Вт*год
Реальна ємність56600 мАгод
Тип акумуляторівLi-FePO4
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C4 шт.
USB-A2 шт.
USB-C1140 Вт
USB-C2140 Вт
USB-C3100 Вт
USB-C415 Вт
USB-A112 Вт
USB-A212 Вт
Потужність (на всі порти)300 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у140 Вт
Ресурс циклів зарядки3000
Функції та можливості
Наскрізна зарядка
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.1
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик / висувний /
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри200x124x120 мм
Вага2800 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 7 890  до 18 200 грн.
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
GRO (Київ)
9 059 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker Solix C300XDC (A1728311)
MTA.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
Openshop.ua (Київ)
8 275 грн.
← купити
Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
Megadom.net (Дніпро)
8 690 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 Dc 288Wh 300W + PS60 (A17260Z1, A1728311)
Цифра (Київ)
13 269 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
Tendo.com.ua (Київ)
8 473 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300XDC (A1728311) A1728311
FOXTROT.UA (Київ)
9 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X DC 288 Wh (A1728311)
Redprice.sale (Львів)
10 222 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300XDC (A1728311)
ТЕХНОточка (Київ)
12 319 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker Solix c300xdc (a1728311)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300X DC
Denika.ua (Харків)
9 227 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
Sota.store (Київ)
10 575 грн.
← купити
Anker SOLIX C300XDC + PS60 - 288Wh/No AC/140W 4xPD/2xUSB/1xCar/MPPT
Tehnohata.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Anker SOLIX C300XDC + PS60 - 288Wh/No AC/140W (B1728311) SOLIXC300XDC+PS60-288Wh/NoAC/140W(B1728311)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
TEHNOS.UA (Київ)
8 445 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300XDC/300Вт/288Вт⋅год/LiFePO4 + сонячна панель PS60 B1728311
Axm.com.ua (Харків)
13 080 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC A1728311
Foractive.com.ua (Львів)
7 890 грн.
← купити
Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
Tehnomart.com (Київ)
8 030 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300XDC - 288 Вт·год/Без змінного струму/140 Вт 4xPD/2xUSB/1xCar/MPPT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция Anker Solix C300XDC / 300 Вт / 288 Вт⋅ч / LiFePO4 (A1728311) C300X
Game-shop.com.ua (Київ)
10 099 грн.
← купити
Електростанція постійного струму Anker Solix C300X (A1728311)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 113 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300XDC + PS60 - 288Wh/No AC/140W 4xPD/2xUSB/1xCar/MPPT B1728311
icom.net.ua (Київ)
13 934 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
Diagonal.in.ua (Ужгород)
8 990 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker Solix C300 Portable Power Station 300W/288Wh EU A1728311
Skay.ua (Одеса)
10 886 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker SOLIX C300 DC Portable Power Station 90,000mAh (288Wh) | 300W (A1728311)
iCases.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій з ліхтариком Anker SOLIX C300X DC | 90000mAh/288Wh 300W (A17260Z1, A1728311)
NewTime.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300XDC 140W 288Wh + Solar Panel PS60 60W (B1728311) B1728311
Telemart.ua (Київ)
15 318 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300XDC 140W 288Wh + сонячна панель PS60 (B1728311) B1728311
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300XDC + PS60 (B1728311)
Tv-mir.com.ua (Київ)
14 699 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) 300W 288Wh
MAUDAU (Київ)
18 200 грн.
← купити
Anker Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311) A17260Z1, A1728311
Kvshop.com.ua (Київ)
10 677 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300X DC
Rozetka.ua (Київ)
10 150 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C300XDC + PS60 - 288Wh/No AC/140W 4xPD/2xUSB/1xCar/MPPT(B1728311)
MTA.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 Dc 288Wh 300W + PS60 (A17260Z1, A1728311) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X DC 288 Wh (A1728311)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 228 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X DC 288 Wh (A1728311)
Saren.com.ua (Львів)
10 229 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300 DC (A17260Z1, A1728311)
ТЕХНОточка (Київ)
8 176 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300XDC + PS60 (B1728311)
ТЕХНОточка (Київ)
14 959 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker Solix c300xdc + ps60 - 288Wh/No ac/140w 4xPD/2xUSB/1xCar/MPPT (b1728311)
Tviy-Dim.com (Київ)
15 688 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X DC 288 Wh (A1728311)
Timesport.com.ua (Львів)
10 219 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC + PS60 288Wh (A17260Z1, A1728311) UA A17260Z1, A1728311
Sota.store (Київ)
13 144 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300 DC 288Wh | 300W (A17260Z1, A1728311)
Rozetka.ua (Київ)
9 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C300X DC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк ANKER SOLIX C300X DC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк ANKER SOLIX C300X DC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія