шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco DB160 Astrum за ціною від 2759 грн.
Відео 6Фото 9

Характеристики та опис Hoco DB160 Astrum

Вага (г): 1450; Розміри (мм): 154x98x88; Матеріал корпуса: пластик; світильник; ліхтарик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 100; USB-C1 (Вт): 100
Ємність батареї60000 мАгод
222 Вт*год
Реальна ємність37750 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A3 шт.
USB-C1100 Вт
USB-C2100 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
USB-A310 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у100 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри154x98x88 мм
Вага1450 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 759  до 6 499 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco DB160 Astrum 60000mAh 100W Black
Touch (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB160 Astrum 60 000mAh Black PD100W
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh DB160 Astrum 100W Black
Цифра (Київ)
3 060 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh DB160 Astrum 100W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB160 Astrum 60 000mAh Black PD100W
Soho.com.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
HOCO DB160 / 714724
Mallprix.com (Київ)
3 797 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB160 Astrum 60000 mAh 100W Black 714724
FOXTROT.UA (Київ)
4 465 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724) DB160 / 714724
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724) DB160 / 714724
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black
Denika.ua (Харків)
3 473 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Hoco DB160 Astrum 100W 60000mAh Black
AKS.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black DB160
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 669 грн.
← купити
HOCO DB160 Astrum PD100W 60 000mAh Black DB160AstrumPD100W60000mAhBlack
COMFY.ua (Київ)
4 325 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 504 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724) DB160 / 714724
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 693 грн.
← купити
Портативна батарея Powerbank Hoco DB160 Astrum PD100W 60000mAh Black
MAUDAU (Київ)
6 499 грн.
← купити
HOCO Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black Зовнішній акумулятор Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black
Kvshop.com.ua (Київ)
4 277 грн.
← купити
УМБ Hoco DB160 Astrum 60000mAh 100W PD/QC 3.0 Black (BC714724)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB160 Astrum 60000 mAh PD100W
MAUDAU (Київ)
3 764 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum, PD100W, fully compatible, 60 000mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
4 192 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum, PD100W, fully compatible, 60 000mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 713 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB160 Astrum 60000mAh 100W Black [134980]
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco DB160 PD100W (LEDDisplay+LEDLight+кабельTypeC) 60000mAh Black (43442)
Rozetka.ua (Київ)
5 870 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum 60000 мАг, PD 100W, швидка зарядка, 2USB-C + 3USB, дисплей, чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 120 грн.
← купити
УМБ Power Bank HOCO DB160 Astrum PD100W 60000mAh з ліхтарем Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 972 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160/714724)
Rozetka.ua (Київ)
4 952 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum 60000mAh 100W для ноутбуків, смартфонів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 095 грн.
← купити
Портативна батарея Powerbank Hoco DB160 Astrum PD100W 60000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum PD100W fully compatible 60 000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB160 Astrum 60000mAh Black DB160
Rozetka.ua (Київ)
4 532 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724) HOCO DB160 / 714724 928343
Rozetka.ua (Київ)
5 190 грн.
← купити
Повербанк PowerBank Hoco DB160 Astrum 60000mAh 100W для ноутбуків смартфонів зі швидким заряджанням і ліхтариком
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Пaвербанк Hoco DB160 Astrum 60000 mAh 100W - black
Rozetka.ua (Київ)
4 576 грн.
← купити
Повербанк УМБ Hoco DB160 60 000 mAh PD100W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 223 грн.
← купити
Павербанк Hoco DB160 Astrum - 60000 mAh, швидка зарядка до 100W, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 890 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank Hoco DB160 Astrum PD100W 60000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
УМБ Power Bank Hoco DB160 Astrum PD100W 60 000 mAh Black повербанк для ноутбука
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк PD100W+22.5W Hoco DB160 Astrum 60000mAh 222Wh 2xType-C/3xUSB + два ліхтарі чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити
УМБ Powerbank Hoco DB160 Astrum 60000mAh PD 100W+22.5W 222Wh + два ліхтарі чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк Hoco DB160 Astrum, PD100W, fully compatible, 60 000mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 828 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Astrum PD/100W, QC/3.0, LED lamp, Black (DB160 / 714724)
Rozetka.ua (Київ)
5 227 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB160 Astrum, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB160 Astrum. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB160 Astrum у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія