шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q47 Shine за ціною від 1399 грн.
Відео 23Фото 8

Характеристики та опис Hoco Q47 Shine

Вага (г): 210; Розміри (мм): 117x77x20; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 5500; Ємність батареї (Вт*год): 39
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри117x77x20 мм
Вага210 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  2200 грн.

від 1 399  до 2 370 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q47 Shine PD20W + Game Console 10000 mAh Metal Gray
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q47 Shine PD20W + Game Console 10000 mAh Metal Gray
Soho.com.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
HOCO Q47 (10000mAh) Shine PD20W power bank with game console (Metal gray)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 230 грн.
← купити
Павербанк Hoco Q47 Shine PD20W 10000 mAh, зовнішній акумулятор з LEDдисплеєм, MagSafeсумісний, TypeC, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 200 грн.
← купити
Повербанк Hoco Q47 Shine, PD20W, Power Bank with game console, 10 000mAh, metal gray
Rozetka.ua (Київ)
1 856 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q47 Shine PD20W 10000mAh із вбудованою ретро-ігровою консоллю, Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
2 071 грн.
← купити
Power Bank Hoco Q47 Shine 10000mAh PD20W з ігровою консоллю та 1500 іграми
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
УМБ портативне зарядне Power Bank з ігровою консоллю HOCO Q47 10000mAh, Type-C, QC, чорне
Rozetka.ua (Київ)
1 697 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco Q47 20W 10000mAh LEDDisplay (PD3.0 QC4.0) 1C+Game Console Grey (44304)
Rozetka.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Power Bank Hoco Q47 Shine PD20W 10000mAh LED портативна ігрова консоль/ретро-ігри + кабель Type-C Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 986 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q47 Shine, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q47 Shine. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q47 Shine у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія