шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J161 Power за ціною від 1849 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Hoco J161 Power

Вага (г): 1730; Розміри (мм): 143x139x65; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: ліхтарик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2
Ємність батареї80000 мАгод
296 Вт*год
Реальна ємність44000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри143x139x65 мм
Вага1730 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 849  до 4 395 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J161 80000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 849 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J161 80000mAh Black 20W+22.5W
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 80000mAh J161 22.5W Black
Цифра (Київ)
1 864 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 80000mAh J161 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
HOCO J161 Power 22.5W + PD20W With lighting 80000 mAh Black (715359) J161Power22.5W+PD20WWithlighting80000mAhBlack(715359)
COMFY.ua (Київ)
2 949 грн.
← купити
Powerbank HOCO J161 Power 80000mAh 22.5W Black (715359) 715359
FOXTROT.UA (Київ)
2 975 грн.
← купити
Hoco J161 with lighting 22.5W 80000mAh Black
AKS.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J161 Power 22.5W+PD20W with lighting 80000 mAh Black / Gray
MAUDAU (Київ)
2 593 грн.
← купити
HOCO Hoco J161 80000mAh 20W+22.5W Black Зовнішній акумулятор Hoco J161 80000mAh 20W+22.5W Black
Kvshop.com.ua (Київ)
2 747 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J161 Power 22.5W+PD20W with lighting 80000 mAh Black / Gray IS-000000819301
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 416 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J161 Power, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J161 Power. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J161 Power у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія