шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q18 Tourer за ціною від 769 грн.
Відео 2Фото 7

Характеристики та опис Hoco Q18 Tourer

Вага (г): 195; Розміри (мм): 110х70х20; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри110х70х20 мм
Вага195 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 769  до 1 799 грн.
Зовнішній акумулятор УМБ HOCO Q18 Tourer 10000mah 22,5W зі швидкою зарядкою та MagSafe (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
1 349 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Q18 Tourer MagSafe 10000mAh 22.5W Black (605182)
Touch (Дніпро)
899 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q18 Tourer 10000mAh Black 22.5W
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q18 Tourer 10000mAh Black 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Повербанк HOCO Tourer magnetic fast charging Q18 10000 mAh Black (000010083)
One-click.com.ua (Дніпро)
894 грн.
← купити
Powerbank HOCO Q18 Tourer 10000 mAh 22.5W Black (715106) 715106
FOXTROT.UA (Київ)
1 337 грн.
← купити
Hoco Q18 Tourer Magsafe 10000 mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
779 грн.
← купити
HOCO Q18 Tourer 22.5W + PD20W Magnetic 10000 mAh Black (715106) Q18Tourer22.5W+PD20WMagnetic10000mAhBlack(715106)
COMFY.ua (Київ)
1 329 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank Hoco Q18 Tourer 22.5W 10000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
УМБ Hoco Q18 Tourer 10000 mAh 22.5W Black (BC715106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Q18 Tourer power bank with magnetic fast charging магнітний 10000mAh 6942007605182
MAUDAU (Київ)
1 006 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор магнітний Hoco Q18 Tourer power bank with magnetic fast charging 10000mAh
MAUDAU (Київ)
1 420 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор магнітний Hoco Q18 Tourer 10000mAh білий
MAUDAU (Київ)
1 580 грн.
← купити
Повербанк Hoco Q18 10000mAh 22.5W швидка та безпровідна зарядка MagSafe Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Power Bank УМБ HOCO Tourer power bank with magnetic fast charging Q18 10000mAh Type-C/1USB QC/PD 22,5W/3A
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q18 22,5W 10000 mAh wireless charging black
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q18 22,5W 10000 mAh wireless charging black
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Павербанк зі швидкою 22.5W та безпровідною зарядкою MagSafe 10000mAh HOCO Q18 |1USB/1Type-C, 22.5W+PD20W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ HOCO Tourer power bank with magnetic fast charging Q18 10000mah |Type-C/1USB, QC/PD, 22,5W/3A| black
Rozetka.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити
Power bank Hoco Q18 PD20W+QC3.0(22.5W) 10000 mAh із швидкою бездротовою зарядкою MagSafe Black
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Power Bank Hoco Q18 Tourer 22.5W fully compatible power bank with magnetic fast cha (10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
939 грн.
← купити
УМБ HOCO Tourer power bank with magnetic fast charging Q18 10000mah |Type-C/1USB, QC/PD, 22,5W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
1 170 грн.
← купити
Powerbank Hoco Q18 зі швидкою зарядкою 22,5W 10000 mAh безпровідна зарядка MagSafe чорний G-11288
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Q18 Tourer MagSafe 10000mAh 22.5W Black [102662]
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
УМБ Hoco Q18 Tourer 10000mAh 22.5W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Power Bank Hoco Q18P USB/Type-C 22.5W 10000 mAh 15W magsafe магнітний портативний аккумулятор повербанк з дисплеєм Чорний
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q18 10000mAh 22.5W+PD20W швидка та безпровідна зарядка MagSafe 1USB/1Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 155 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Q18 Tourer 10000 мАг 22,5 Вт USB Type-C чорний магнітна швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank Hoco Q18 Tourer 22.5W 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ HOCO Tourer power bank with magnetic fast charging Q18 10000mah |Type-C/1USB, QC/PD, 22,5W/3A| Колір Колір black
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Комплект Павербанк Hoco Q18 10000 mАh 22,5W 3A та Мережевий Адаптер Hoco CS22A Value 30W Type-C to Type-C Павербанк із бездр
Rozetka.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Повербанк УМБ Hoco Q18 з бездротовою зарядкою MagSafe Tourer 10000mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Павербанк Hoco Q18 Tourer 22.5W fully compatible with mAhgnetic fast charging 10000 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank Hoco Q18 Tourer MagSafe магнітний 22.5W 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Tourer Power Bank with magnetic fast charging Q18 10000mAh |Type-C/1USB, QC/PD, 22.5W
Rozetka.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Павербанк з бездротовою зарядкою Qi 15W Hoco Q18 Tourer Magnetic Wireless Fast Charge 3в1 10000mAh 22.5W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній аккумулятор HOCO Q18 Tourer 22.5W елегантно надійний електроенергія з magnetic fast charging(10000mAh) Black (6942
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити
Power Bank УМБ HOCO Tourer power bank with magnetic fast charging Q18 10000mAh Type-C/1USB QC/PD 22,5W/3A
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою HOCO Q18 Tourer Magnetic 10000mAh 22.5W MagSafe QC3.0 PD3.0 чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q18 22,5W 10000 mAh wireless charging black
Rozetka.ua (Київ)
991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q18 Tourer, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q18 Tourer. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q18 Tourer у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія