шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити павербанк Hoco DB49 Action за ціною від 2449 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco DB49 Action

Вага (г): 1994; Розміри (мм): 177x100x93; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; USB-A2 (Вт): 12; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 18
Ємність батареї100000 мАгод
370 Вт*год
Реальна ємність62900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A4 шт.
USB-C120 Вт / порт /
USB-C218 Вт / кабель /
USB-A122.5 Вт
USB-A212 Вт
USB-A312 Вт
USB-A412 Вт
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A, 9V/2A (18W) / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри177x100x93 мм
Вага1994 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 449  до 6 212 грн.
Зовнішній акумулятор УМБ HOCO DB49 Action 100000mAh 22.5W зі швидкою зарядкою та ліхтариком (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
3 499 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB49 Action 100000mAh Black 22.5W
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB49 Action 100000mAh Black 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
УМБ hoco db49 100000mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
4 831 грн.
← купити
Hoco DB49 Action 100000 mAh 22.5W PD/QC Black
AKS.ua (Київ)
← купити
HOCO DB49 Action 22.5W +встроенные кабели +LED 100000 mAh Black (715352) DB49Action22.5W+встроенныекабели+LED100000mAhBlack(
COMFY.ua (Київ)
4 015 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB49 Action 100000mAh 22.5W Black (715352) 715352
FOXTROT.UA (Київ)
4 013 грн.
← купити
Повербанк HOCO DB49 Action 22.5W fully compatible with light 100000 mAh Black (6942007614016)
One-click.com.ua (Дніпро)
3 994 грн.
← купити
Power Bank Hoco DB49 100000 mAh 4USB/Type-C/Lightning, LED Light 22.5W чорний
MAUDAU (Київ)
3 800 грн.
← купити
УМБ Hoco DB49 Action 100000 mAh 22.5W Black (BC715352)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB49 Action, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB49 Action. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB49 Action у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія