шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q44A Origen за ціною від 1369 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Q44A Origen

Вага (г): 365; Розміри (мм): 115х75х29; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: алюміній; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 2
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусаалюміній
Розміри115х75х29 мм
Вага365 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  2300 грн.

від 1 369  до 2 391 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Q44A Origen MagSafe 20000mAh 45W Metal Gray (659673)
Touch (Дніпро)
1 499 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q44A Origen 20 000mAh Metal Gray with cable PD45W (6942007659673)
MTA.ua (Київ)
← купити
HOCO Q44A Origen Dual PD45W Magnetic з кабелем Type-C 20000 mAh Metal Gray (715653) Q44AOrigenDualPD45WMagneticзкабелемType-
COMFY.ua (Київ)
2 335 грн.
← купити
Повербанк HOCO Origen dual Q44A 20000 mAh PD45W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
1 534 грн.
← купити
Hoco Q44A 45W 20000mAh Gray
AKS.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Powerbank HOCO Q44A Origen Dual PD45W Magnetic 20000mAh Gray (715653) 715653
FOXTROT.UA (Київ)
2 336 грн.
← купити
УМБ Hoco Q44A Origen Dual 20000 mAh PD45W Magnetic Metal Gray (BC715653)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк HOCO Q44A 20000mAh MagSafe бездротовий Type-C сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 388 грн.
← купити
Повербанк Hoco Q44A, 20000mAh, PD, 45W, магнітний, з функцією бездротової зарядки, metal gray
Rozetka.ua (Київ)
1 812 грн.
← купити
Павербанк із швидкою 45W та MagSafe 20000mAh і вбудованим кабелем Type-C HOCO Q44A 1Type-C Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 554 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q44A Origen, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q44A Origen. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q44A Origen у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія