шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки5Обговорення5Корисне
Купити павербанк Hoco DB03 Max Centurion за ціною від 1480 грн.
Відео 5Фото 7

Характеристики та опис Hoco DB03 Max Centurion

Вага (г): 1893; Розміри (мм): 166x106x97; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 65
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Ємність батареї100000 мАгод
370 Вт*год
Реальна ємність54000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A6 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A215 Вт
USB-A315 Вт
USB-A415 Вт
Інші роз'ємиUSB A №5, №6 – 15 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у60 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри166x106x97 мм
Вага1893 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  5250 грн.

0
1
3
Найкращий повербанк наприкінці 2025 року
6 грудня 2025, 01:58 #
Переваги:Ємність, Зарядка, Ціна, Ліхтарик

Недоліки:Чесно кажучи мінусів за таку ціну не знайшов

Коментар:Відмінний девайс. Купував за 2к, вважаю що це його золота ціна.
Використовую для зарядки телефону і планшета, насправді повербанк такий потужний, що з постійними відключеннями по 7 годин без і 4 зі світлом у мене повербанк за два тижні розрядився до 76%. Це як на мене заслуговує похвали

Іноді може вимкнутися якщо не бачить споживання від дроту, припустимо якщо ви відключаєте девайс не витягнувши кабель то повербанк просто вимкнеться через деякий час. Щоб увімкнути просто натисніть на кнопку і він знову почне заряджатися

Щоб увімкнути ліхтарик, потрібно тримати кнопку натиснутою протягом декількох секунд. Так само і вимкнути.

Також мені дуже сподобалися лямки, вони хоч і здаються ненадійними на перший погляд, але навіть дуже міцні. З ними можна зручно переносити повербанк, бо він важить як кірпіч, нормально його без лямок не потягати.

Враховуючи втрату потужності то тут повинно бути десь 50-55к мАч, як і написано в описі, так що все збігається. Раджу не звертати увагу на відгук в якому йдеться про меншу ємність, людина просто не розбирається

Автор:DANILOV  пользуюсь Hoco DB03 Max Centurion кілька місяців

Топовий павербанк за свої гроші
4 грудня 2025, 09:13 #
Переваги:Ємність. Потужний ліхтар.

Недоліки:Провід, що йде в комплекті, дуже короткий.

Коментар:Гарний девайс для військового. Брав ще по нормальній ціні до сезону ударів по енергетиці.
В селі кілька діб сиділи без світла. За цей час 3-4 рази заряджав телефон, планшет, ліхтарі. І постійно був увімкнений вбудований ліхтар. Ліхтар такий, що і читати можна.

Автор:EerieDemonble  пользуюсь Hoco DB03 Max Centurion кілька місяців

рекомендую для інженерів, беріть з розрахунком на модифікацію
20 вересня 2025, 23:02 #
Переваги:65Вт - 20В, ноутбук заряджає

Недоліки:ємність

Коментар:Перевіряйте ємність по факту. Розрядив повністю, а зарядка змогла на себе взяти тільки 16500mAh. Будьте пильні. Якщо купляєте, то беріть Xiaomi - там хоча б 50% ємності буде на місці.

буду дуже молитися богам щоб там не було компаунда або білої "жвачки"

Автор:Законопослушный Гражданин

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 1 480  до 9 799 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Centurion DB03 Max 100000mAh 65W Black
Touch (Дніпро)
3 149 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB03 Max Centurion Black 65W
MTA.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 100000mAh DB03 Max Centurion 65W Black
Цифра (Київ)
3 060 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 100000mAh DB03 Max Centurion 65W Black
Stls.store (Київ)
← купити
HOCO DB03 / 714722
Mallprix.com (Київ)
3 797 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 100000mAh Max Centurion PD/65W, QC, LED Lamp, Black (DB03 / 714722) DB03 / 714722
Brain.com.ua (Київ)
4 465 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB03 Max Centurion 100000 mAh 65W Black 714722
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Батарея універсальна HOCO 100000mAh Max Centurion PD/65W, QC, LED Lamp, Black (DB03 / 714722) DB03 / 714722
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB03 Max Centurion 100000mAh 65W Black
Denika.ua (Харків)
3 722 грн.
← купити
Hoco DB03 Max Centurion 100000mAh 65W Black 6942007635981
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 923 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB03 Max Centurion, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB03 Max Centurion. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB03 Max Centurion у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія