шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J133A Triumph за ціною від 660 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco J133A Triumph

Розміри (мм): 103х68х17; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; Вбудований кабель зарядки: USB-C; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри103х68х17 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 660  до 989 грн.
Power bank Hoco J133A 10000 mAh із швидкою зарядкою та вбудованим кабелем Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Портативне ЗУ Power Bank Hoco J133A Triumph PD20W+Type-C з БЗУ 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J133A Triumph PD20W+Type-C з БЗУ 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J133A Triumph, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J133A Triumph. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J133A Triumph у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія