шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q44 Origen за ціною від 759 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco Q44 Origen

Вага (г): 188; Розміри (мм): 106х63х17; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: алюміній; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 2
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусаалюміній
Розміри106х63х17 мм
Вага188 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 759  до 2 145 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q44 Origen Dual PD20W Magnetic 10000 mAh Metal Gray з кабелем Type-C (714983)
MTA.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q44 Origen Dual PD20W Magnetic 10000 mAh Metal Gray з кабелем Type-C (714983)
Soho.com.ua (Київ)
829 грн.
← купити
HOCO Q44 / 714983
Mallprix.com (Київ)
1 277 грн.
← купити
HOCO Q44 Origen Dual PD20W Magnetic +Type-C 10000 mAh Metal Gray (714983) Q44OrigenDualPD20WMagnetic+Type-C10000mAhMetalGray
COMFY.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Powerbank HOCO Q44 Origen Dual PD20W Magnetic 10000mAh Metal Gray (714983) 714983
FOXTROT.UA (Київ)
1 415 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000 mAh Origen Dual PD/20W Magnetic with cable Type-C Metal Gray (Q44 / 714983) Q44 / 714983
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Повербанк HOCO Origen dual Q44 10000 mAh PD20W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
899 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000 mAh Origen Dual PD/20W Magnetic with cable Type-C Metal Gray (Q44 / 714983) Q44 / 714983
Comtrading.ua (Київ)
1 495 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000 mAh Origen Dual PD/20W Magnetic with cable Type-C Metal Gray (Q44 / 714983) Q44 / 714983
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000 mAh Origen Dual PD/20W Magnetic with cable Type-C Metal Gray (Q44 / 714983) Q44 / 714983
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q44 Origen, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q44 Origen. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q44 Origen у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія