шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q36A Sunlight за ціною від 888 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco Q36A Sunlight

Вага (г): 200; Розміри (мм): 101x65x12; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Підставка для смартфона; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 20
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність6000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри101x65x12 мм
Вага200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 888  до 2 420 грн.
Power Bank MagSafe Hoco Q36A Sunlight 20W 10000mAh Gray
Pocketstore.ua (Київ)
1 790 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор УМБ HOCO Q36A Sunlight 10000mAh 20W зі швидкою зарядкою та MagSafe (Сірий)
Instor.com.ua (Дніпро)
1 349 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q36A Sunlight PD20W Magnetic 10000 mAh Metal Gray з підставкою (714987)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q36A Sunlight PD20W Magnetic 10000 mAh Metal Gray з підставкою (714987)
Soho.com.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
HOCO Q36A / 714987
Mallprix.com (Київ)
1 611 грн.
← купити
HOCO Q36A Sunlight PD20W Magnetic 10000 mAh Metal Grey (714987) Q36ASunlightPD20WMagnetic10000mAhMetalGrey(714987)
COMFY.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Powerbank HOCO Q36A Sunlight 10000mAh PD20W Magnetic Metal Grey (714987) 714987
FOXTROT.UA (Київ)
1 836 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q36A Sunlight PD20W magnetic suction+holder 10000 mAh Grey (6942007644891)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 193 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000mAh Sunlight PD/20W Magnetic with stand Metal Grey (Q36A / 714987) Q36A / 714987
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000mAh Sunlight PD/20W Magnetic with stand Metal Grey (Q36A / 714987) Q36A / 714987
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q36A Sunlight, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q36A Sunlight. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q36A Sunlight у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія