шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J123C Element за ціною від 1529 грн.
Відео 4Фото 9

Характеристики та опис Hoco J123C Element

Вага (г): 1025; Розміри (мм): 168x83x63; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20
Ємність батареї60000 мАгод
222 Вт*год
Реальна ємність33000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A3 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A210 Вт
USB-A310 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри168x83x63 мм
Вага1025 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 529  до 4 740 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J123C Element 60000mAh 22.5W Black (612098)
Touch (Дніпро)
1 749 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123C Element 60000 mAh 22.5W+PD20W (6942007612098)
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J123C Element 22.5W+PD20W Black
Цифра (Київ)
1 683 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J123C Element 22.5W+PD20W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123C Element 60000 mAh 22.5W+PD20W (6942007612098)
Soho.com.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
HOCO J123C / 714736
Mallprix.com (Київ)
2 309 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123C / 714736) J123C / 714736
Brain.com.ua (Київ)
2 691 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123C / 714736) J123C / 714736
Itbox.ua (Київ)
← купити
Powerbank HOCO J123C Element 60000 mAh 20W Black (714736) 714736
FOXTROT.UA (Київ)
2 119 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 60000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123C / 714736)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J123C Element, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J123C Element. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J123C Element у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія