шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки5Обговорення8Корисне
Купити павербанк Hoco DB81A Apollo за ціною від 1753 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Hoco DB81A Apollo

Вага (г): 1024; Розміри (мм): 175х87х53; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 65
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Ємність батареї50000 мАгод
185 Вт*год
Реальна ємність27000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A4 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A215 Вт
USB-A315 Вт
USB-A415 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у60 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри175х87х53 мм
Вага1024 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  3400 грн.

1
0
2
Нормальна банка
13 листопада 2025, 15:43 #
Переваги:Об'єм, потужність

Недоліки:Ліхтарик

Коментар:Взяв собі такий в вересні коли готувався до роботи з дому в умовах блекауту, він ще був тоді по акції за смішні 1150 грн, для таких характеристик це топ. Але не все так класно, бо на якість це теж вплинуло, наприклад ліхтарик це просто посміховисько, він світить щось том собі "під носом" дуже слабий, замість того щоб робити оту панель на все "обличчя" павербанка, краще б туди додали світильник з розсіяним світлом, бо екран там по центру геть малесенький і толку з тієї панелі ніякого, використання простору сумнівне. Також іноді він підтуплює коли підключаю до ноута, довго обирає протокол зарядки, але згодом таки починає заряджати. Окремо для банки ще треба зарядку на 65 Вт, кабель звісно теж такий щоб швидко заряджати. Але в цілому дуже зручно - я його підключаю до ноута і він з'їдає десь по 10% за годину, на робочій день вистачить. Від GaN зарядки заряджається реально швидко, плюс я перевіряв юсб-тестером, всі заявлені потужності він віддає і приймає. Нормальний варіант для бюджетної банки під ноутбук. Так, важить він кілограм як цеглина, додали б ще ремінь для переноски було б зручніше

Автор:Віктор С.  пользуюсь Hoco DB81A Apollo кілька місяців

Рекомендую.
24 березня 2026, 14:54 #
Переваги:Достатньо об'ємний

Недоліки:Важкий

Коментар:Під час відключень електроенергії вистачало щоб декілька раз заряджати 2 планшета по 10000 мАгод та 3 мобільні телефони. Стосовно ліхтарика - вночі, під час повітряної тривоги та ще й при відключенні електроенергії, ліхтарик працював дуже добре, як аварійне освітлення кімнати.

Автор:Fedor Lo  пользуюсь Hoco DB81A Apollo кілька місяців

нестоит покуть без проверки
27 лютого 2026, 18:07 #
Переваги:ничего

Недоліки:не робочий с коробуки , на зарядке 15 минут постоял 100 процентов , снял и подкл телефон на байке 0....

Коментар:купил в айзоне в краматорске за 4300 грн

Автор:De Active

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Скільки часу тре на повну зарядку повер банку і скільки пристроїв з батареєю 5000Mah Читать...
PriceHub AI8 лютого 2026, 17:43
Повербанк [Hoco DB81A Apollo](%id:2831859%) має потужність зарядки 60 Вт, що дозволяє йому заряджатися досить швидко. Час повної зарядки залежить від початкового рівня заряду, але зазвичай це займає близько 4-5 годин. Щодо зарядки пристроїв, з реальною ємністю 27000 мАг, він може зарядити пристрої з батареєю 5000 мАг приблизно 5-6 разів, враховуючи втрати енергії під час зарядки.
[Відповідь була сформована на основі характеристик повербанка Hoco DB81A Apollo, які вказують на потужність зарядки 60 Вт і реальну ємність 27000 мАг. Час зарядки розрахований на основі загальної потужності та ємності, а кількість зарядок пристроїв з батареєю 5000 мАг визначена шляхом ділення ємності повербанка на ємність одного пристрою.]
Есть ли в этом повербанке Читать...
PriceHub AI5 серпня 2025, 15:57
У цього повербанка Hoco DB81 Apollo немає функції сквозної зарядки. Це означає, що ви не зможете заряджати сам повербанк і одночасно використовувати його для зарядки інших пристроїв.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій продукту Hoco DB81 Apollo, наданих E-Katalog. У характеристиках зазначено, що функція "Сквозная зарядка" відсутня ("-"). Це означає, що повербанк не підтримує одночасну зарядку себе та інших пристроїв.]
від 1 753  до 7 199 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Touch (Дніпро)
1 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 50000mAh DB81A Apollo Pd 65W Black
Цифра (Київ)
1 753 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 50000mAh DB81A Apollo Pd 65W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB81A Apollo fully compatible power bank 50 000mAh Black PD65W (6942007637756)
Soho.com.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Denika.ua (Харків)
2 399 грн.
← купити
Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Hoco DB81A Apollo 50000 mAh 65W PD/QC Black
AKS.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити
HOCO DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black DB81AApolloPD65W50000mAhBlack
COMFY.ua (Київ)
4 425 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Elektron.ua (Київ)
3 988 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black 6942007637756
Comtrading.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 013 грн.
← купити
Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 411 грн.
← купити
Повербанк HOCO DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black (6942007637756)
One-click.com.ua (Дніпро)
2 054 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 50000 mAh, Hoco db81a "Apollo", Black, 65 Вт, 2xType-C (pd3.0) / 4xUSB (qc3.0), цифровий led д
Tviy-Dim.com (Київ)
4 468 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB81A Apollo 50000 mAh 65W Black 714725
FOXTROT.UA (Київ)
4 426 грн.
← купити
Павербанк Hoco Black 50 000 mAh / 65 Вт (DB81ABKHOCO)
MAUDAU (Київ)
3 953 грн.
← купити
HOCO Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Kvshop.com.ua (Київ)
2 397 грн.
← купити
Павербанк Hoco Black 50 000 mAh / 65 Вт (DB81ABKHOCO) DB81ABKHOCO
Compx.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 977 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Hoco DB81A "Apollo", Black DB81ABKHOCO
Comtrading.ua (Київ)
4 337 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
4 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A 50000 mAh 65W power bank з дисплеєм чорний 6942007637756
MAUDAU (Київ)
2 186 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A 50000 mAh 65W Power Bank з дисплеєм чорний
MAUDAU (Київ)
2 231 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 296 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
2 439 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
2 160 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 993 грн.
← купити
Power Bank Hoco DB81A 50 000mAh 65W
Rozetka.ua (Київ)
4 350 грн.
← купити
УМБ Hoco DB81A Apollo PD65W fully compatible power bank 50 000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Мобільна батарея HOCO DB81A Apollo 50000mAh, PD 65W, чорна (6942007637756)
Rozetka.ua (Київ)
3 987 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black [122806]
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 65W 50000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
4 168 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco DB81A 65 Вт 50000 мА·год LEDDisplay LEDLight (PD3.0 QC5) 2C+4A Black (44312)
Rozetka.ua (Київ)
4 370 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 50000 mAh Hoco DB81A Apollo 65 W повербанк з дисплеєм чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 450 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A 50000mAh 65W PD швидка зарядка Powerbank для ноутбуків смартфонів з ліхтариком Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000mAh для пристроїв з фонарем
Rozetka.ua (Київ)
2 311 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
3 184 грн.
← купити
УМБ Power Bank Hoco DB81A Apollo Edge 50000 mAh PD65W/185Wh ліхтарик 4хUSB/2хType-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 101 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A 50000 mAh 65w для ноутбуків смартфонів з ліхтариком Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A Apollo 50000 mAh з функцією ліхтаря для заряджання ноутбуків та мобільних пристроїв
Rozetka.ua (Київ)
2 242 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк HOCO DB81A 50000mAh 65W Apollo Edge 185Wh ліхтарик 4хUSB/2хType-C чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
2 316 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 840 грн.
← купити
УМБ Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
Портативний акумулятор HOCO DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Повербанк PowerBank Hoco DB81A 50000 mAh 65w зовнішній акумулятор для ноутбуків та телефонів зі швидким заряджанням
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB81A Apollo 50000mAh 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
2 944 грн.
← купити
Повербанк УМБ Hoco DB81A 50 000 mAh PD65W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 387 грн.
← купити
Павербанк Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 263 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank Hoco DB81A Apollo PD65W fully compatible 50000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк для ноутбука Hoco DB81A 50000 mAh 65W 4USB/2Type-C Портативний зовнішній акумулятор Power Bank зі швидкою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
3 495 грн.
← купити
Повербанк HOCO DB81A 50000mAh 65W Apollo Edge 185Wh ліхтарик 4хUSB/2хType-C чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк Hoco DB81A Apollo PD65W 50000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
2 248 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB81A Apollo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB81A Apollo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB81A Apollo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія