шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J150 Stream за ціною від 779 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco J150 Stream

Вага (г): 375; Розміри (мм): 125x53x53; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри125x53x53 мм
Вага375 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 779  до 2 019 грн.
Зовнішній акумулятор УМБ HOCO J150 Stream 20000mAh 22.5W зі швидкою зарядкою та ліхтариком (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
1 399 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J150 20000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
899 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J150 Stream 20000 mAh Black 22.5W+PD20W+lighting
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J150 Stream 20000 mAh Black 22.5W+PD20W+lighting
Soho.com.ua (Київ)
779 грн.
← купити
HOCO J150 Stream 22.5W + PD20W з LED-ліхтарем 20000 mAh Black (715656) J150Stream22.5W+PD20WзLED-ліхтарем20000mAhBlack(71565
COMFY.ua (Київ)
1 265 грн.
← купити
Hoco J150 Stream 20000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Портативный аккумулятор-фонарик HOCO J150 Stream 22.5W 20000mAh black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 088 грн.
← купити
Повербанк HOCO Stream J150 20000 mAh 22.5W+PD20W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
827 грн.
← купити
Powerbank HOCO J150 Stream 22.5W + PD20W 20000mAh Black (715656) 715656
FOXTROT.UA (Київ)
1 263 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J150 Stream 22.5W+PD20W+lighting 20000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
852 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J150 Stream, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J150 Stream. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J150 Stream у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія