шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J135 Rico за ціною від 679 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco J135 Rico

Вага (г): 220; Розміри (мм): 114x72x24; Матеріал корпуса: пластик; Підставка для смартфона; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність5400 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / кабель + порт /
USB-A2 шт. / кабель + порт /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри114x72x24 мм
Вага220 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 679  до 1 255 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J135 Rico 10000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J135 Rico 10000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
719 грн.
← купити
HOCO J135 Rico 22.5W + PD20W Magnetic со встроенными кабелями + подставка (10000 mAh) Black (715097) J135Rico22.5W+PD20WMagn
COMFY.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Hoco J135 Rico 10000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Повербанк HOCO Rico J135 10000 mAh 22.5W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
767 грн.
← купити
Powerbank HOCO J135 Rico 10000mAh 22.5W Black (715097) 715097
FOXTROT.UA (Київ)
1 255 грн.
← купити
УМБ Hoco J135 Rico 10000 mAh 22.5W Black (BC715097)
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J135 Rico MagSafe 10000mAh 22.5W Black (635516) [161336]
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Повербанк Hoco J135 Rico MagSafe 10000 mAh Black, зовнішній аккумулятор, 22.5W, PD 20W, бездротова зарядка 15W, магнітний, з
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Power Bank Hoco J135 Rico 22.5W+PD20W 10000mAh Швидка та безпечна зарядка/LED-дисплей/магнітна зарядка + кабель Type-C, Ligh
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J135 Rico, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J135 Rico. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J135 Rico у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія