шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J104 Discovery Edition за ціною від 609 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco J104 Discovery Edition

Вага (г): 251; Розміри (мм): 146x67x17; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A1 шт.
USB-C122.5 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A (10W) / кабель /
Потужність (на всі порти)15 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x67x17 мм
Вага251 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 609  до 1 487 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J104 Discovery edition Gray 10000mAh 22.5W
MTA.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Повербанк HOCO Discovery edition J104 10000 mAh 22.5W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
617 грн.
← купити
Hoco J104 Discovery edition 10000mAh 22.5W Grey
AKS.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Батарея універсальна Hoco J104 Discovery Edition 10000mAh 22.5W Gray (6931474788955) 6931474788955
Ktc.ua (Рівне)
919 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J104 Discovery edition 10000 mAh 22.5W Gray
Tv-mir.com.ua (Київ)
868 грн.
← купити
Powerbank HOCO J104 Discovery edition 10000mAh 22.5W fully compatible with cable Gray (6931474788955) 6931474788955
FOXTROT.UA (Київ)
737 грн.
← купити
HOCO J104 Discovery 10000mAh Gray (6931474788955) 6931474788955
Kvshop.com.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор HOCO J104 Discovery edition 22.5W 10000mAh (6931474788955)
Rozetka.ua (Київ)
858 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO J104 Discovery edition 22.5W fully compatible power bank with cable(10000mAh) Gray (6931474788955)
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Повербанк Hoco J104 Discovery edition 22.5W fully compatible with cable 10000mAh Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 254 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J104 Discovery Edition, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J104 Discovery Edition. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J104 Discovery Edition у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія