шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J170 Starlight за ціною від 528 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco J170 Starlight

Вага (г): 185; Розміри (мм): 107x69x16; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність6000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри107x69x16 мм
Вага185 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 528  до 1 150 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J170 Starlight 10000 mAh Metal Gray 22.5W+PD20W with cable
MTA.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh J170 Starlight 22.5W Metal Gray
Цифра (Київ)
693 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh J170 Starlight 22.5W Metal Gray
Stls.store (Київ)
715 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J170 Starlight 10000 mAh Metal Gray 22.5W+PD20W with cable
Soho.com.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Повербанк HOCO Starlight J170 10000 mAh 22.5W+PD20W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
528 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO J170 Starlight 22.5W+PD20W 10000mAh 6942007672696
Comtrading.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Внешний аккумулятор HOCO J170 Starlight 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(10000mAh) Metal Gray 694200767269
Allbattery.ua (Харків)
540 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J170 Starlight 22.5W+PD20W with cable 10000 mAh Metal gray
MAUDAU (Київ)
619 грн.
← купити
HOCO Hoco J170 10000mAh Black 6942007672696
Kvshop.com.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO J170 Starlight 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(10000mAh) Metal Gray (6942007672
Rozetka.ua (Київ)
605 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J170 Starlight, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J170 Starlight. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J170 Starlight у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія