шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни131Опис Відгуки  Обговорення3Корисне
Купити павербанк Hoco J86A Powermaster за ціною від 1050 грн.
Відео 6Фото 12

Характеристики та опис Hoco J86A Powermaster

Вага (г): 974; Розміри (мм): 148x68x64; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1
Ємність батареї50000 мАгод
185 Вт*год
Реальна ємність29500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри148x68x64 мм
Вага974 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 050  до 4 295 грн.
Power Bank Hoco J86A Powermaster PD20W/QC/LCD/Lamp 50000mAh Black
Pocketstore.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J86A Powermaster 50000mAh 22.5W Black (759238)
Touch (Дніпро)
1 649 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J86A 50000mAh Black Powermaster fully compatible 22.5W
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 50000mAh J86A Powermaster 22.5W Black
Цифра (Київ)
1 505 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 50000mAh J86A Powermaster 22.5W Black
Stls.store (Київ)
1 562 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J86A 50000mAh Black Powermaster fully compatible 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
HOCO J86A / 714738
Mallprix.com (Київ)
2 075 грн.
← купити
Powerbank HOCO 50000mAh J86A 22.5W Black (6931474759238) 6931474759238
FOXTROT.UA (Київ)
2 355 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 50000mAh Powermaster PD/20W, QC/22.5W, Lamp, Black (J86A / 714738) J86A / 714738
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна HOCO 50000mAh Powermaster PD/20W, QC/22.5W, Lamp, Black (J86A / 714738) J86A / 714738
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J86A Powermaster, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J86A Powermaster. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J86A Powermaster у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія