шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ65B High за ціною від 1723 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Borofone BJ65B High

Вага (г): 1750; Розміри (мм): 174x85x85; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10
Ємність батареї80000 мАгод
296 Вт*год
Реальна ємність50000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / кабель + порт /
USB-A3 шт. / 2 порти + кабель /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / порт /
USB-A310 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник / висувний /
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри174x85x85 мм
Вага1750 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 723  до 3 950 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ65B High 80000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
2 719 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables 80000mAh Black
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 80000mAh BJ65B High with Cable 22.5W Black
Цифра (Київ)
3 006 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 80000mAh BJ65B High with Cable 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Повербанк Borofone BJ65B Velocity 80000 mAh PD20W+22.5W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
1 957 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black 6941991122057
Allbattery.ua (Харків)
1 960 грн.
← купити
Borofone BJ65B 80000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
1 723 грн.
← купити
Powerbank BOROFONE 80000mAh BJ65B High 22.5W + PD20W Black (715663) 715663
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Borofone BJ65B High 22.5W 80000mAh Black 6941991122057
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 815 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W with cable 80000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
2 629 грн.
← купити
Borofone BJ65B High 22.5W 80000mAh Black 6941991122057
Kvshop.com.ua (Київ)
2 532 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black (6941991122057) K-35584
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 897 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ65B High 80000 mAh 22.5W + PD20W Black (BC715663)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ65B High 80000 mAh Black 22.5W+PD20W with cable
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black (6941991122057)
Rozetka.ua (Київ)
2 192 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 796 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables 80000mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 224 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 80000mAh з кабелями Black (р.85 85 174 мм)
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables 80000mAh Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 478 грн.
← купити
Павербанк 80000мА·г з швидкою зарядкою 22.5Вт, вбудованими кабелями та ліхтарем BOROFONE BJ65B Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 274 грн.
← купити
Power bank Borofone BJ65B 80000 mAh зі швидкою зарядкою, дисплеєм та вбудованими кабелями Black
Rozetka.ua (Київ)
3 720 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W with cable 80000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
2 929 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black (6941991122057)
Rozetka.ua (Київ)
2 093 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone BJ65B High 80000mAh 22.5W Black [163282]
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Power Bank BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W 80000mAh кабелю 4в1 USB-А, Lightning, Type-C, MicroUSB універсальний + ліхтар Чор
Rozetka.ua (Київ)
2 452 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 427 грн.
← купити
Power Bank Borofone 80000 mAh BJ65B High 22.5W+PD20W with cable Black
Rozetka.ua (Київ)
2 747 грн.
← купити
УМБ Power Bank Borofone BJ65B High 80000mAh з підтримкою швидкої зарядки та вбудованими кабелями 22.5W/PD20W LED-ліхтар із ф
Rozetka.ua (Київ)
3 376 грн.
← купити
Power bank BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W 80000mAh чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 730 грн.
← купити
Повербанк BOROFONE BJ65B 80000mAh 22.5W швидка зарядка ліхтар Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 395 грн.
← купити
УМБ Павербанк Borofone BJ65B 80000mAh 22.5W Velocity зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою, ліхтарем та кабелями Type-C/M
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 131 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank (80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 917 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables 80000mAh
Rozetka.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 263 грн.
← купити
Повербанк УМБ BOROFONE BJ65B High 80000mAh 22 5W PD20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 661 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W 80000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 474 грн.
← купити
Павербанк Borofone BJ65B 80000 mAh 22.5W зі швидкою зарядкою PD20W+QC22.5W ліхтарем та вбудованими кабелями Type-C/Lightning
Rozetka.ua (Київ)
2 995 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ65B High, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ65B High. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ65B High у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія