шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ65B High за ціною від 1703 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Borofone BJ65B High

Вага (г): 1750; Розміри (мм): 174x85x85; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10
Ємність батареї80000 мАгод
296 Вт*год
Реальна ємність50000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / кабель + порт /
USB-A3 шт. / 2 порти + кабель /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / порт /
USB-A310 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник / висувний /
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри174x85x85 мм
Вага1750 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 703  до 4 200 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ65B High 80000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
2 719 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables 80000mAh Black
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 80000mAh BJ65B High with Cable 22.5W Black
Цифра (Київ)
3 006 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 80000mAh BJ65B High with Cable 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Borofone BJ65B High 22.5W 80000mAh Black 6941991122057
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 815 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ65B Velocity 80000 mAh PD20W+22.5W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
1 955 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ65B High 22.5W+PD20W+four-cables power bank(80000mAh) Black 6941991122057
Allbattery.ua (Харків)
1 950 грн.
← купити
Borofone BJ65B 80000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
1 703 грн.
← купити
Powerbank BOROFONE 80000mAh BJ65B High 22.5W + PD20W Black (715663) 715663
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ65B High 22.5W+PD20W with cable 80000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
2 629 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ65B High, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ65B High. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ65B High у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія