шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J138 Distant за ціною від 1733 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Hoco J138 Distant

Вага (г): 1360; Розміри (мм): 139x84x81; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20
Ємність батареї60000 мАгод
222 Вт*год
Реальна ємність33000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A3 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A215 Вт
USB-A315 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
DC роз'єм12V/1.4A
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)DC кабель + конектори
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри139x84x81 мм
Вага1360 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 733  до 5 780 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Distant J138 60000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 999 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J138 22.5W + PD20W + DC12V Black 60000 mAh (6942007638524)
MTA.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J138 22.5W Black
Цифра (Київ)
3 042 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J138 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J138 22.5W + PD20W + DC12V Black 60000 mAh (6942007638524)
Soho.com.ua (Київ)
1 779 грн.
← купити
Powerbank HOCO J138 Distant 60000mAh 22.5W Black (715358) 715358
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HOCO J138 Distant 22.5W PD20W DC12V +LED 60000 mAh Black (715358) J138Distant22.5WPD20WDC12V+LED60000mAhBlack(715358)
COMFY.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Power Bank Hoco J138 Distant 60000mAh 22.5W+PD20W Black
Skay.ua (Одеса)
3 199 грн.
← купити
Hoco J138 Distant 22.5W 60000mAh Black
AKS.ua (Київ)
1 733 грн.
← купити
Повербанк HOCO J138 Distant 22.5W+PD20W+DC12V 60000 mAh Black (6942007638524)
One-click.com.ua (Дніпро)
2 794 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J138 Distant, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J138 Distant. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J138 Distant у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія