шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни56Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J87A Tacker за ціною від 569 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco J87A Tacker

Вага (г): 400; Розміри (мм): 141x69x28; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A1 (Вт): 18; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 11800
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Ємність батареї20000 мАгод / 74 Wh /
74 Вт*год
Реальна ємність11800 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A118 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри141x69x28 мм
Вага400 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Опыт использования: 1 час.
23 квітня 2025, 13:09 #
Переваги:1. Фактическая заявленная реальная ёмкость, возможно, выше заявленной;
2. Индикация быстрой зарядки (один из индикаторов загорится зелёным цветом, когда включится быстрая зарядка павербанка или устройства.)
3. Комплектный кабель поддерживает быструю зарядку.

Недоліки:1. Комплектный кабель зарядки низкого качества(Сам кабель, не разъёмы).
Пояснение: кабель начинает нагреваться во время зарядки от павербанка или самого павербанка быстрой и/или обычный зарядкой.
2. Павербанк отдаёт энергию через быструю зарядку только через USB A. Что касается USB C, то быструю зарядку на отдачу через него не вышло получить, но сам павербанк через это гнездо заряжается быстрой зарядкой.
3. Гнездо для зарядки Micro-USB оказалось не рабочим. В него с трудом вставляется кабель, зарядка через него не идёт никак. (Для меня лично не проблема.)

Коментар:На данный момент, это всё что могу сказать. Через год дополню отзыв и расскажу об опыте использования в 1 год.

Автор:Егор Тростянков

Константин Кривбасс18 червня 2025, 17:30
т.е. по юсб-с он на отдачу power delivery не поддерживает?
від 569  до 1 990 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J87A Tacker 20000mAh 20W Black
Touch (Дніпро)
699 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J87A 20000mAh Black 20W Tacker
MTA.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J87A 20000mAh Black 20W Tacker
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J87A 20000mAh 20W Black
Zaua.store (Львів)
1 242 грн.
← купити
HOCO J87A Tacker PD20W+QC3.0 20000mAh Black (6931474761033) J87ATackerPD20W+QC3.020000mAhBlack(6931474761033)
COMFY.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Hoco J87A Tacker 20000mAh 20W Black
AKS.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J87A 20000mAh 20W Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 245 грн.
← купити
Повербанк HOCO Tacker J87A 20000 mah 20W Black (000008545)
One-click.com.ua (Дніпро)
635 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 20000 mAh, Hoco J87A "Tacker", Black, 20 Вт, USB / Type-C, PD3.0, QC3.0, LED індикатор рівня з
Comtrading.ua (Київ)
1 527 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco PowerBank J87A 20000 mAh PD20W+QC3.0 22.5W Black
Skay.ua (Одеса)
1 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J87A Tacker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J87A Tacker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J87A Tacker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія