шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco DB89B Element за ціною від 899 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco DB89B Element

Вага (г): 590; Розміри (мм): 141x68x44; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 10
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність16500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C3 шт. / 2 порти + кабель /
USB-A5 шт. / 4 порти + кабель /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-C320 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / порт /
USB-A310 Вт / порт /
USB-A410 Вт / порт /
Інші роз'ємиUSB-A5, Lightning – 10.5 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)15 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри141x68x44 мм
Вага590 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1600 грн.

від 899  до 1 999 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB89B Element 30 000mAh Black 22.5W
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB89B Element 30 000mAh Black 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
919 грн.
← купити
HOCO DB89B Element 22.5W + встроенные кабели + LED 30000 mAh Black (715032) DB89BElement22.5W+встроенныекабели+LED30000mAhBl
COMFY.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Hoco DB89B Element 30000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
969 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB89B Element 30000mAh 22.5W Black (715032) 715032
FOXTROT.UA (Київ)
1 552 грн.
← купити
УМБ Hoco DB89B Element 30000 mAh 22.5W Black (BC715032)
Rozetka.ua (Київ)
1 454 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco DB89B Element 30000mAh 22.5W Black [161335]
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB89B 30000mAh 22,5W PD швидка зарядка для смартфонів планшетів вбудовані кабелі Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Power Bank Hoco DB89B Element 22.5W 30000mAh LED цифровий дисплей для пристроїв + вбудовані кабелі Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 213 грн.
← купити
Повербанк Hoco DB89B 30000mAh 22.5W швидка зарядка, ліхтар, вбудовані кабелі Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 645 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB89B Element, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB89B Element. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB89B Element у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія