шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ55B Graceful за ціною від 768 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BJ55B Graceful

Вага (г): 590; Розміри (мм): 139x68x40; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300; Ємність батареї (Вт*год): 37; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 30000
Ємність батареї30000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри139x68x40 мм
Вага590 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 768  до 1 789 грн.
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ55B Graceful 30000mAh Black
MTA.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 30000mAh BJ55B Graceful Black
Цифра (Київ)
768 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 30000mAh BJ55B Graceful Black
Stls.store (Київ)
← купити
Borofone BJ55B 30000mAh Black
AKS.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ55B Graceful 30000 mAh 2А Black
One-click.com.ua (Дніпро)
807 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black 6941991116421
Allbattery.ua (Харків)
790 грн.
← купити
Borofone BJ55B Graceful 30000mAh Black 6941991116421
Kvshop.com.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black (6941991116421) K-34701
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
897 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black (6941991116421)
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ55B Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ55B Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ55B Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія