шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ84A Smooth за ціною від 584 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BJ84A Smooth

Вага (г): 420; Розміри (мм): 147х68х33; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Apple Lightning; USB-C; Комплектні дроти (адаптери): microUSB; USB-A (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 12600; Ємність батареї (Вт*год): 74; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 20000
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A1 шт.
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)microUSB
USB-C
Apple Lightning
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри147х68х33 мм
Вага420 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 584  до 1 199 грн.
Повербанк Borofone Smooth BJ84A 20000 mAh Black
One-click.com.ua (Дніпро)
624 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black 6941991126178
Comtrading.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Павербанк Borofone Black 20 000 mAh / 10 Вт (6941991126178) 6941991126178
Compx.ua (Київ)
584 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
896 грн.
← купити
Power bank Borofone BJ84A 20000 mAh із вбудованими кабелями повербанк Black
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone BJ84A 20000mAh 22.5W Black [156653]
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Power Bank 20000mAh Borofone BJ84A з вбудованими кабелями Type-C Lightning Micro USB швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Повербанк BOROFONE BJ84A 20000mAh 1USB вбудовані кабелі Lightning, Type-C, Micro-USB, USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Павербанк 20000mAh з вбудованими кабелями Lightning, Type-C, Micro-USB, USB BOROFONE BJ84A 1USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ84A Smooth, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ84A Smooth. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ84A Smooth у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія