шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ87 Star за ціною від 329 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BJ87 Star

Розміри (мм): 108x31x29; Матеріал корпуса: пластик; Функції: ліхтарик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; USB-C1 (Вт): 10; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Ion; Реальна ємність (мАгод): 3150; Ємність батареї (Вт*год): 19; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 5000
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3150 мАгод
Тип акумуляторівLi-Ion
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-C110 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри108x31x29 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  375 грн.    до  600 грн.

від 329  до 849 грн.
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ87 Star 5000mAh Black with flashlight and cable (6941991126901)
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ87 Star 5000mAh Black with flashlight and cable (6941991126901)
Soho.com.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ87 Star power bank with flashlight and cable 5000 mAh Black (6941991126901)
One-click.com.ua (Дніпро)
364 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black 6941991126901
Comtrading.ua (Київ)
591 грн.
← купити
Borofone BJ87 Star 5000mAh Black
AKS.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ87 Star flashlight with cable 5000 mAh Black/Gray
MAUDAU (Київ)
421 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black (6941991126901)
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 5000 mAh з ліхтариком Black (р.108 31 29 мм)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Повербанк BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable 5000mAh, 1Type-C, 2A, black
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ87 Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ87 Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ87 Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія