шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ87 Star за ціною від 319 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BJ87 Star

Розміри (мм): 108x31x29; Матеріал корпуса: пластик; Функції: ліхтарик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; USB-C1 (Вт): 10; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Ion; Реальна ємність (мАгод): 3150; Ємність батареї (Вт*год): 19; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 5000
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3150 мАгод
Тип акумуляторівLi-Ion
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-C110 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри108x31x29 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 319  до 849 грн.
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ87 Star 5000mAh Black with flashlight and cable (6941991126901)
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ87 Star 5000mAh Black with flashlight and cable (6941991126901)
Soho.com.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Borofone BJ87 Star 5000mAh Black
AKS.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ87 Star power bank with flashlight and cable 5000 mAh Black (6941991126901)
One-click.com.ua (Дніпро)
364 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black 6941991126901
Comtrading.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ87 Star flashlight with cable 5000 mAh Black/Gray
MAUDAU (Київ)
421 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
560 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable(5000mAh) Black (6941991126901)
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ87 5000 mAh з ліхтариком Black (р.108 31 29 мм)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Повербанк BOROFONE BJ87 Star power bank with flashlight and cable 5000mAh, 1Type-C, 2A, black
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ87 Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ87 Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ87 Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія