шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ80B Clever за ціною від 769 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Borofone BJ80B Clever

Вага (г): 605; Розміри (мм): 146x69x40; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x69x40 мм
Вага605 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 769  до 2 799 грн.
Power Bank Borofone BJ80B PD20W+QC3.0 30000mAh Black
Pocketstore.ua (Київ)
2 290 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone BJ80B 30000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 259 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ80B Clever 30000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 30000mAh BJ80B Clever 22.5W Black
Цифра (Київ)
1 306 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 30000mAh BJ80B Clever 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ80B Clever 30000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ80B Clever 30000mAh Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 472 грн.
← купити
Повербанк Borofone Clever BJ80B 30000 mAh 22.5W+PD20W Black (6941991121630)
One-click.com.ua (Дніпро)
857 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80B Clever 22.5W+PD20W 30000mAh 6941991121630
Comtrading.ua (Київ)
1 044 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ80B Clever 30000mAh Black
Zaua.store (Львів)
1 469 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ80B Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ80B Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ80B Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія