шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Remax RPP-118 за ціною від 2097 грн.
Відео 8Фото 3

Характеристики та опис Remax RPP-118

Вага (г): 1639; Розміри (мм): 163x118x69; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 27; USB-A (шт.): 3; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї80000 мАгод
296 Вт*год
Реальна ємність44000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A3 шт.
USB-C127 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A210 Вт
USB-A310 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри163x118x69 мм
Вага1639 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 097  до 4 495 грн.
Павербанк Remax RPP-118 Piloteer Series / 80000 мАч / до 27 Вт / USB-C + USB-A / PD+QC / Черный
Wondertech.ua (Київ)
2 097 грн.
← купити
Повербанк Remax RPP-118 80000 mAh 3USB+Type-C PD+QC 27W+22.5W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
2 220 грн.
← купити
Портативна батарея Remax RPP-118 80000mAh Power Bank PD+QC 27W+22.5W Black
MAUDAU (Київ)
2 799 грн.
← купити
Павербанк Remax RPP-118 Piloteer Series / 80000 мАг / до 27 Вт / USB-C + USB-A / PD+QC / Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна батарея Remax RPP-118 80000mAh Power Bank PD+QC 27W+22.5W Black 118
MAUDAU (Київ)
2 099 грн.
← купити
Power bank REMAX RPP-118 80000 mAh PD27W+QC3.0 (22.5W) зі швидкою зарядкою, ліхтариком та дисплеєм 3xUSB Grey
Rozetka.ua (Київ)
3 600 грн.
← купити
Павербанк Remax RPP-118 Piloteer Series 80000 мАг до 27 Вт USB-C USB-A PD QC Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 308 грн.
← купити
УМБ Павербанк Remax RPP-118 80000 mAh 27W зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою та ліхтарем Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 275 грн.
← купити
УМБ Павербанк Remax RPP-118 80000 mAh 27W зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою та ліхтарем Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк Remax 80000 mAh 27W Павербанк Remax RPP-118 зі швидкою зарядкою PD 27W / QC 22.5W, Портативний зовнішній акумулято
Rozetka.ua (Київ)
2 475 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Remax RPP-118, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Remax RPP-118. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Remax RPP-118 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія