шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ57B Graceful за ціною від 899 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BJ57B Graceful

Вага (г): 605; Розміри (мм): 138x68x33; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20; USB-C1 (Вт): 22.5
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A2 шт. / порт /
USB-C122.5 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A222.5 Вт / порт /
Інші роз'ємиLightning – 5V/2.4A, 9V/2.22A (20W) / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри138x68x33 мм
Вага605 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 899  до 2 650 грн.
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ57B Graceful 30000mAh Black (6941991116469)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ57B Graceful 30000mAh Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
930 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ57B Graceful 22.5W+PD20W with cable 30000 mAh Black (6941991116469)
One-click.com.ua (Дніпро)
900 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ57B Graceful 30000mAh Black
Timesport.com.ua (Львів)
924 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(30000mAh) Black (69419911164
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 051 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(30000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ57B Graceful 30000mAh Black
Zaua.store (Львів)
927 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(30000mAh) Black (69419911164
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57B 30000mAh 22.5W Чорний (р.143 68 42.5 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(30000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ57B Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ57B Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ57B Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія