шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ78B Clever за ціною від 649 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Borofone BJ78B Clever

Вага (г): 600; Розміри (мм): 146x69x40; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 18900; Ємність батареї (Вт*год): 111; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 30000
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x69x40 мм
Вага600 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 649  до 1 844 грн.
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ78B Clever 30000mAh Black
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 30000mAh BJ78B Clever Black
Stls.store (Київ)
685 грн.
← купити
Borofone BJ78B Clever 30000 mAh Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Повербанк Borofone Clever BJ78B 30000 mAh Black
One-click.com.ua (Дніпро)
707 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 30000 mAh, Borofone BJ78B, Black, 1xType-C (PD3.0) / 2xUSB (QC3.0)
Comtrading.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ78B Clever power bank(30000mAh) Black 6941991121517
Allbattery.ua (Харків)
710 грн.
← купити
Батарея універсальна BOROFONE BJ78B Clever 30000mAh 10W Black (6941991121517) 6941991121517
Ktc.ua (Рівне)
1 009 грн.
← купити
Borofone BJ78B Clever 30000mAh Black Зовнішній акумулятор BJ78B Clever 30000mAh Black
Kvshop.com.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ78B Clever power bank(30000mAh) Black (6941991121517) K-34704
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
829 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ78B Clever 30000 mAh 10W Black (6941991121517)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ78B Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ78B Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ78B Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія