шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ79B Clever за ціною від 789 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Borofone BJ79B Clever

Вага (г): 605; Розміри (мм): 146x69x17; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-C2 (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A2 шт. / порт + кабель /
USB-C110 Вт / порт /
USB-C210 Вт / кабель /
USB-A110 Вт / порт /
USB-A210 Вт / кабель /
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A (10W) / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x69x17 мм
Вага605 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 789  до 2 464 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ79B 30000mAh 20W Black
Touch (Дніпро)
1 499 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ79B Clever 30000mAh Black (6941991121579)
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ79B Clever 30000mAh Black (6941991121579)
Soho.com.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ79B 30000mAh 20W Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
804 грн.
← купити
Повербанк Borofone Clever BJ79B 30000 mAh Black (6941991121579)
One-click.com.ua (Дніпро)
794 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ79B Clever power bank with 3 cables (30000mAh) Black 6941991121579
Allbattery.ua (Харків)
820 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ79B 30000mAh 20W Black
Timesport.com.ua (Львів)
798 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ79B Clever power bank with 3 cables(30000mAh) Black (6941991121579)
Rozetka.ua (Київ)
921 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ79B 30000mAh 20W Black
Zaua.store (Львів)
801 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ79B Clever power bank with 3 cables(30000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ79B Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ79B Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ79B Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія