шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ65A High за ціною від 1149 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BJ65A High

Вага (г): 1070; Розміри (мм): 152x70x70; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10
Ємність батареї50000 мАгод
185 Вт*год
Реальна ємність30000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / кабель + порт /
USB-A3 шт. / 2 порти + кабель /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / порт /
USB-A310 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник / висувний /
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри152x70x70 мм
Вага1070 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  2200 грн.

від 1 149  до 3 275 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ65A High 50000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 799 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ65A High 22.5W + PD20W + four-cables 50000mAh Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Borofone BJ65A 50000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ65A Velocity 50000 mAh PD20W+22.5W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
1 409 грн.
← купити
Powerbank BOROFONE 50000mAh BJ65A High 22.5W + PD20W Black (715662) 715662
FOXTROT.UA (Київ)
2 063 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ65A High 22.5W+PD20W with cable 50000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 722 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ65A High 50000 mAh 22.5W + PD20W Black (BC715662)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ65A High 50000 mAh Black 22.5W+PD20W with cable
MTA.ua (Київ)
← купити
Повербанк Borofone BJ65A Velocity 50000 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 170 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ65A Velocity 50000 mAh PD20W+22.5W з 4 вбудованими кабелями Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ65A High, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ65A High. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ65A High у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія