шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення2Корисне
Купити павербанк Borofone BJ56B Graceful за ціною від 749 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис Borofone BJ56B Graceful

Вага (г): 595; Розміри (мм): 139x68x40; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність16500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри139x68x40 мм
Вага595 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 749  до 1 999 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ56B Graceful 30000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 259 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ56B Graceful 30000 mAh Black 22.5W+PD20W (000000750581)
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ56B Graceful 30000 mAh Black 22.5W+PD20W (000000750581)
Soho.com.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ56B Graceful 30000 mAh 22.5W+PD20W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
881 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank(30000mAh) Black 6941991116445
Comtrading.ua (Київ)
986 грн.
← купити
Powerbank BOROFONE BJ56B Graceful 30000mAh PD20W + QC22.5W Black (714990) 714990
FOXTROT.UA (Київ)
1 482 грн.
← купити
BOROFONE BJ56B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank 30000mAh Black (6941991116445) BJ56BGraceful22.5W+PD20Wfully
COMFY.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ56B Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank (30000mAh) Black 6941991116445
Allbattery.ua (Харків)
780 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ56B Graceful 30000mAh Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Borofone Graceful BJ56B 22.5W 30000mAh Black
AKS.ua (Київ)
759 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ56B Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ56B Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ56B Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія