шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ78A Clever за ціною від 429 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Borofone BJ78A Clever

Вага (г): 415; Розміри (мм): 146x69x29; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 12600; Ємність батареї (Вт*год): 74; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 20000
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x69x29 мм
Вага415 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 429  до 2 081 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh 10W Black
Touch (Дніпро)
899 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh
Soho.com.ua (Київ)
← купити
УМБ Borofone bj78a Clever 20000 mAh Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 548 грн.
← купити
Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black
AKS.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
986 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 20000 mAh, Borofone BJ78A Clever, Black, 20 Вт, 1xType-C (PD3.0) / 2xUSB (QC3.0)
Comtrading.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black
Timesport.com.ua (Львів)
980 грн.
← купити
Портативна батарея Borofone BJ78A Clever 20000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black Зовнішній акумулятор BJ78A Clever 20000mAh Black
Kvshop.com.ua (Київ)
699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ78A Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ78A Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ78A Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія