шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ80 Clever за ціною від 342 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BJ80 Clever

Вага (г): 230; Розміри (мм): 146x68x17; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x68x17 мм
Вага230 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 342  до 1 150 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ80 Clever 10000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
549 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ80 Clever 10000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ80 Clever 10000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
379 грн.
← купити
BOROFONE BJ80 Clever PD20W + QC22.5W 10000 mAh Black (714788) BJ80CleverPD20W+QC22.5W10000mAhBlack(714788)
COMFY.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Borofone BJ80 Clever 22.5W 10000mAh Black
AKS.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Повербанк Borofone Clever BJ80 10000 mAh 22.5W+PD20W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
342 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000mAh 6941991121593
Comtrading.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Батарея універсальна BOROFONE BJ80 Clever 10000mAh 22.5W Black (6941991121593) 6941991121593
Ktc.ua (Рівне)
509 грн.
← купити
Powerbank BOROFONE 10000mAh BJ80 Clever PD20W + QC22.5W Black (714788) 714788
FOXTROT.UA (Київ)
643 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
510 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh Black IS-000000817101
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
704 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ80 Clever 10000 mAh PD20W/QC22.5W Black (BC714788)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
573 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6941991121593)
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 10000mAh 22.5W Чорний (р.146 68 17 мм)
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000mAh fully compatible
Rozetka.ua (Київ)
405 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000mAh білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк BOROFONE BJ80 Clever, 22.5W+PD20W, 10000mAh, black
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Павербанк 10000мА·г з швидкою зарядкою 22.5Вт BOROFONE BJ80 2USB + Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Power bank Borofone BJ80 10000 mAh PD20W + QC3.0 (22.5W) зі швидкою зарядкою 2xUSB Black
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 107 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 22.5W PD20W 10000mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
983 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6941991121593)
Rozetka.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Портативне ЗУ Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone BJ80 Clever 10000mAh 22.5W Black [161193]
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 10000 mAh BOROFONE BJ80 Clever 22.5 W повербанк чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 080 грн.
← купити
Power Bank BOROFONE BJ80 Clever 10000 mAh із швидкою зарядкою Мобільна Батарея для телефону/смартфону Apple/Android/Samsung
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Power Bank Borofone 10000 mAh BJ80 Clever 22.5W+PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Powerbank павербанк УМБ BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible 10000mAh Black (6941991121593)
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Повербанк BOROFONE BJ80 10000mAh 22.5W швидка зарядка 2USB, Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Повербанк УМБ Power bank Borofone BJ80 Clever PD20W/QC22.5W швидка зарядка 10000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ80 Starlight 22.5W+PD20W 10000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible 10000mAh
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Павербанк Borofone 10000mAh 22.5W Павербанк Borofone BJ80 Clever зі швидкою зарядкою PD, Портативний зовнішній акумулятор, у
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000mAh
Rozetka.ua (Київ)
406 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000mAh (Black)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ80 10000mAh 22.5W+PD20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80 Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Borofone BJ80 Clever 10000mAh 22.5W Li-pol Black (6941991121593)
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Павербанк Borofone BJ80 Clever 10000 mAh 22.5W Power Bank Чорний
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Borofone BJ80 Clever 22.5W+PD20W 10000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ80 Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ80 Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ80 Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія