шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Borofone BJ76 Smart за ціною від 375 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BJ76 Smart

Вага (г): 260; Розміри (мм): 147x70x20; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 3; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт. / кабель /
USB-A3 шт. / 2 порти + кабель /
USB-C110 Вт / кабель /
USB-A110 Вт / порт /
USB-A210 Вт / порт /
USB-A310 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри147x70x20 мм
Вага260 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  650 грн.

від 375  до 1 115 грн.
Зовнішній акумулятор Borofone BJ76 10000mAh 10W Black
Touch (Дніпро)
599 грн.
← купити
Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ76 Smart 10000mAh Black with 4 cables (6941991120046)
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ76 Smart 10000mAh Black with 4 cables (6941991120046)
Soho.com.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Повербанк Borofone BJ76 Smart 10000 mAh 2A (with cable USB+Type-C+Micro+Lightning) Black
One-click.com.ua (Дніпро)
375 грн.
← купити
Borofone BJ76 Smart 10000mAh Black
AKS.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ76 Smart power bank with 4 cables(10000mAh) Black 6941991120046
Comtrading.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Батарея універсальна BOROFONE BJ76 Smart 10000mAh 10W Black (6941991120046) 6941991120046
Ktc.ua (Рівне)
539 грн.
← купити
УМБ Borofone BJ76 Smart With 4 Cables 10000 mAh 10W Black (6941991120046)
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ76 Smart power bank with 4 cables(10000mAh) Black (6941991120046)
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ76 Smart power bank with 4 cables(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BJ76 Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Borofone BJ76 Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Borofone BJ76 Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія